YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
13.12 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
13.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
13.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Ocak 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Ocak Barış Düşmez (Nesine) KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: 5 numaralı NİNOŞUN OĞLU ve 3 numaralı DESTİÇAĞ ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Bugünkü aprantisi idaresinde son işini gerçekleştiren 4 numaralı BÜYÜKDÜŞÜN dinçlikle sürpriz yapabilir.  

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz. 

4. Koşu: Sentetik pistteki yarışını ölçü almadığım 1 numaralı BAŞKAYNAK, sevdiği pistte ilk şans vereceğim isimdir. 7 numaralı NASUHOĞLU ile 6 numaralı KUTLUERİNOĞLU sert rakipleridir.

5. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 3 numaralı KARA ŞİMŞEK başta olmak üzere, 1 numaralı CHICAGO, 5 numaralı PETERSBURG, 7 numaralı VELİAHT, 4 numaralı OĞLUM OZAN ile 2 numaralı DYMAXION sırasıyla şablonlara işaretlenmeli.  

6. Koşu: Bu mesafeyi koşan 9 isim arasında en iyi dereceye sahip olan 8 numaralı SUNLIGHT MELODY’nin, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak yarış hayatının ilk birinciliğine imza atmasını bekliyorum.

7. Koşu: Eküri avantajı bulunan ve son yarışına oranla 7.5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak olan 7 numaralı ISLAH birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler günün alternatif teki olarak değerlendirebilir. 5 numaralı AÇIK KIRMIZI, 1 numaralı EZİNEGELİNİ ile 3 numaralı DERİNCE rakip yazacaklara önerilerim.