YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

15 Ocak 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Ocak Barış Düşmez (Nesine) KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: 5 numaralı NİNOŞUN OĞLU ve 3 numaralı DESTİÇAĞ ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Bugünkü aprantisi idaresinde son işini gerçekleştiren 4 numaralı BÜYÜKDÜŞÜN dinçlikle sürpriz yapabilir.  

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz. 

4. Koşu: Sentetik pistteki yarışını ölçü almadığım 1 numaralı BAŞKAYNAK, sevdiği pistte ilk şans vereceğim isimdir. 7 numaralı NASUHOĞLU ile 6 numaralı KUTLUERİNOĞLU sert rakipleridir.

5. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 3 numaralı KARA ŞİMŞEK başta olmak üzere, 1 numaralı CHICAGO, 5 numaralı PETERSBURG, 7 numaralı VELİAHT, 4 numaralı OĞLUM OZAN ile 2 numaralı DYMAXION sırasıyla şablonlara işaretlenmeli.  

6. Koşu: Bu mesafeyi koşan 9 isim arasında en iyi dereceye sahip olan 8 numaralı SUNLIGHT MELODY’nin, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak yarış hayatının ilk birinciliğine imza atmasını bekliyorum.

7. Koşu: Eküri avantajı bulunan ve son yarışına oranla 7.5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak olan 7 numaralı ISLAH birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler günün alternatif teki olarak değerlendirebilir. 5 numaralı AÇIK KIRMIZI, 1 numaralı EZİNEGELİNİ ile 3 numaralı DERİNCE rakip yazacaklara önerilerim.