YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
13.12 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
13.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
13.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Ocak 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ocak Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: İç kulvardan yaptığı ataklar ile son koşusundan üçüncülükle ayrılan ve o koşusuyla beğenimi kazanan 7 numaralı ŞENALP ilk şans vereceğim isimdir. 2 numaralı GÜLDÜRGÜLDÜR, 4 numaralı DURMUŞKARDEŞ, 5 numaralı GÜLBEŞİR, 6 numaralı KARKAMIŞ ile 8 numaralı CABBERREİS sırasıyla rakipleridir. Sağlam kuponlar bu ayağı kapayabilir.

3. Koşu: Grubun formda ismi 1 numaralı ACARTÜRK ile tabela dibinde bitirdiği koşu ile dikkat çeken 5 numaralı EFESLİ önceliklerim. Yarış görüp tecrübe kazanan 9 numaralı TENDÜREK sürprizim.  

4. Koşu: 6 numaralı İNCİK BONCUK, 3 numaralı GIOVINEZZA ve 4 numaralı LADY STONEHEART ekonomik kuponlara öncelikle yazılmalı. 5 numaralı SERAPHIC ile 1 numaralı KEREMTOSH unutulmamalı.  

5. Koşu: 3 aylık aranın ardından gördüğü koşu ile açıklarını gideren ve Halis Karataş’ın bir kez daha tercih hakkını kullandığı 3 numaralı KUTUP’un, daha iyi durumda gireceği koşuda kazanmaya en yakın isimdir. Küçük kuponlar risk alıp tek yazabilir. Bu pistte birbirinden başarılı yarışlara imza atan 5 numaralı ŞAHİNTER bütünleştiği pilotu idaresinde en sert rakibidir. Bugün önde boş kalacak olan 6 numaralı ŞÜKRÜ beyaz bayrak ayna yapabilir.

6. Koşu: 5 aylık aranın ardından pistlere dönen, kazanabileceği koşuda ataklarına geç başlayınca kaybeden 3 numaralı KARAYAMA’nın, değişen binicisi ve o güne oranla daha iyi durumda gireceği koşuda maiden’a veda etmesini bekliyorum. 

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok ata şans vermesini tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.