YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Ocak 2018 Salı

Mami SAHIN

2 Ocak Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Koşuyu önlerde yüksek tempoda forse edecek isimlerin fazlalığı şansını yükselten Kızıltuğ, mesafesinde adından bahsettirecektir. Kazandığı yarışı ardından bir süre dinlendirilen Şafak Vakti ile ufak tefek sorunları halledilen Parpali favorinin başlıca takipçileri olurlar. Urfa'dan eli boş dönen Onnumara ve güzel bir form sıçraması gösteren Tuğbey her an devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 3-7-6-5-8

2. Koşu: Gördüğü koşuları ardından yeni yeni kendini bulmaya başlayan Badarbunga, makineden düzgün çıkması halinde söz sahibi olacaktır. İyi durumunu koruyan Tiglon, kısa mesafeye rağmen yine çok şanslı. İstim üzerine getirilen Forever Here ve ekibinin güvendiği Kozbeyi kollanılması gereken diğer safkanlar.

SIRALAMAM: 1-4-2-3

3. Koşu: Pist ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Astrakhan ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Moskova Ateşi birincilikte eşit şanstalar. Yükselişini sürdüren Çırak ve takı değişikliğine giden Komet kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 1-8-4-6

4. Koşu: 63 kiloyla katıldığı son 1500 metrelik kum koşusunda, mesafenin kendisine kısa gelmesinden dolayı sonlardaki güçlü atakları ancak kendisine 3.lük getiren Derhadır'ın bu kez kilo kiloya çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Kantarmasını iyi okuyan pilotunu bulan Firikya ile kazanarak moral bulan Aşemez göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 2-4-1

5. Koşu: Yarışı gereksiz yere çok gerilerde takip ettiği son sınavından tabela dibinde ayrılan Alexandrapoli, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde üst sıralardaki yerini alacaktır. Son haftalarda güzel bir çıkış bulan Hakk Khani, devam ettirdiği iyi formuyla göz ardı edilmemeli. Tam bir istikrar abidesi olan Gallus, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlar. Hearts Reason ve Bülent Bey sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 1-5-4-6-3

6. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından oldukça vasat rakipler arasında mücadele verecek olan Cahil'i klas jokeyi idaresinde günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 9-11-4