YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Ocak 2018 Pazartesi

Mami SAHIN

2 Ocak Nurettin Güven (Nesine.com) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Bu haftaki hazırlıkları oldukça iyi Vihighpe, yabancısı olmadığı piste bir adım öne çıkmakta. Bir üst gruptaki son 4.lüğü ışıltılı Pamuk Baba, dengi rakipler arasında birinciliği zorlar. Başarılı binicisi idaresinde Taşkesen, iyi durumuyla Anatolian Storm ile aşama içerisindeki Siela göz ardı edilmemeli. Bursa’daki yarışları olumlu Takayama, makineden düzgün çıkması halinde üst sıraları zorlar. Mesafe uzadıkça farklı koşmasını beklediğim Kaanbeyli ise sürpriz.

SIRALAMAM: 7-3-2-1-6-4-5

3. Koşu: İzmir’de çok ciddi rakipler arasında katıldığı son yarışları ile açıklarını kapatan Beyza Sultan, en az kendisi kadar formda ekürisi Fatihin Gülü ile birlikte düşünülmeli. İstanbul’dan iddialı giden Ulukız ile formunu geliştiren Açık Kırmızı hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 2-8-1

4. Koşu: 60 kiloyla pist ve mesafede katıldığı son sınavını 1.14.06’lık derecesiyle gösterişli kazanan My Freedom, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Sürekli binicisiyle bir kez daha zaferle ayrılacağına inandığım safkanı günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 2

5. Koşu: Ağır kilolu son yarışı kendisine galop niyetine gelecek olan Chicago, lehine pist ve mesafede koşuya ağırlığını koyacaktır. Tercihli start almayı unuttukları son sınavında bir varlık gösteremeyen Kara Şimşek ile ciddi bir hazırlıktan geçen Oğlum Ozan sert rakipler.

SIRALAMAM: 1-2-3

6. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği Bursa’daki son sınavını tekrarlaması halinde Bozdeniz’in kazanması normal sonuç olacaktır. Elverişli rakipler yanında Ortadoğu ile sürekli 2.liklerle ayrılan Livacan fazlaca ihmale gelmezler. Birhatkaya sürpriz.

SIRALAMAM: 3-7-6-1

7. Koşu: Adana’daki son Gr-3 1500 metrelik kum koşusunda oldukça parlak bir 3.lükle ayrılan Atasoy, tırnağının ucuna getirildiğini ispatlıyor. Ufak ve misli kuponlara risk edilebilir. Ahmin ve Yeşil Maske rakipleri.

SIRALAMAM: 2-1-5