YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


20.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Ocak 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

3 Ocak Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları (SON DAKİKA)

 

2. Koşu: Son koşusu daha iyi isimler arasında olan ve bu yarışa eksiksiz işlerle gelen 3 numaralı FIREY ATES birinciliğin en güçlü adayıdır. 6 numaralı SAMATYALI önde rahatsız edilmediği takdirde çıktığı gibi bitirebilir. Yarış hayatına Kocaeli kumunda kazanarak start veren hazırlıklarına ise burada devam eden 9 numaralı NURELLA yazılarak ilk ayak geçilebilir.

3. Koşu: 5 numaralı KARAYAMA, 4 numaralı İZYAZ, 7 numaralı TENDÜREK, 6 numaralı PAYİTAHT, 9 numaralı ARZIENDAM, 2 numaralı ÇINARKAN ile 3 numaralı HERAKLES önceliklerim. 8 numaralı TORERO ile 11 numaralı EL HARİR daha sonra. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

4. Koşu: Son 2 yarışı grup koşu olan ve çok daha sert rakipler yanında başarılı sonuçlar alan 1 numaralı AKKULA’nın, oldukça elverişli rakipler yanında kazanırken zorlanmayacağı kanaatindeyim.

5. Koşu: 7 numaralı ZAFER ATEŞİ ile 6 numaralı URASHAN ayrım yapılmadan kuponlara yazılmalı. 3 aylık aranın ardından İzmir’de bir yarış gören 3 numaralı ESKAYRA sevdiği pistte sürprizim.

6. Koşu: Çok daha iyi gruplarda başarılı yarışlarıyla hatırladığımız 1 numaralı AZAT KUŞU’nun, rakiplerine oranla ağır kilo altında koşacak olsa da bu grubun üzerindeki kalitesiyle birinciliğe yakın görüyorum. AZAT KUŞU’nun bu pist ve mesafede start aldığı son yarışını bugünkü binicisi idaresinde kazandığını belirtelim.  

7. Koşu: Ekonomik kuponlara; 1 numaralı ACARTÜRK, 6 numaralı OĞULCANIM, 2 numaralı AKMAN AGA, 8 numaralı TRAKYALI, 4 numaralı EFESLİ, 13 numaralı SÜREYYA HANIM ve 7 numaralı SALVO ayrımsız yazılmalı. Geniş kuponlar bu ayağı kapatmalı.