YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Ocak 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

3 Ocak Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları (SON DAKİKA)

 

2. Koşu: Son koşusu daha iyi isimler arasında olan ve bu yarışa eksiksiz işlerle gelen 3 numaralı FIREY ATES birinciliğin en güçlü adayıdır. 6 numaralı SAMATYALI önde rahatsız edilmediği takdirde çıktığı gibi bitirebilir. Yarış hayatına Kocaeli kumunda kazanarak start veren hazırlıklarına ise burada devam eden 9 numaralı NURELLA yazılarak ilk ayak geçilebilir.

3. Koşu: 5 numaralı KARAYAMA, 4 numaralı İZYAZ, 7 numaralı TENDÜREK, 6 numaralı PAYİTAHT, 9 numaralı ARZIENDAM, 2 numaralı ÇINARKAN ile 3 numaralı HERAKLES önceliklerim. 8 numaralı TORERO ile 11 numaralı EL HARİR daha sonra. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

4. Koşu: Son 2 yarışı grup koşu olan ve çok daha sert rakipler yanında başarılı sonuçlar alan 1 numaralı AKKULA’nın, oldukça elverişli rakipler yanında kazanırken zorlanmayacağı kanaatindeyim.

5. Koşu: 7 numaralı ZAFER ATEŞİ ile 6 numaralı URASHAN ayrım yapılmadan kuponlara yazılmalı. 3 aylık aranın ardından İzmir’de bir yarış gören 3 numaralı ESKAYRA sevdiği pistte sürprizim.

6. Koşu: Çok daha iyi gruplarda başarılı yarışlarıyla hatırladığımız 1 numaralı AZAT KUŞU’nun, rakiplerine oranla ağır kilo altında koşacak olsa da bu grubun üzerindeki kalitesiyle birinciliğe yakın görüyorum. AZAT KUŞU’nun bu pist ve mesafede start aldığı son yarışını bugünkü binicisi idaresinde kazandığını belirtelim.  

7. Koşu: Ekonomik kuponlara; 1 numaralı ACARTÜRK, 6 numaralı OĞULCANIM, 2 numaralı AKMAN AGA, 8 numaralı TRAKYALI, 4 numaralı EFESLİ, 13 numaralı SÜREYYA HANIM ve 7 numaralı SALVO ayrımsız yazılmalı. Geniş kuponlar bu ayağı kapatmalı.