YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ocak 2018 Salı

Mami SAHIN

3 Ocak Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Gayet tatminkar son yarışları ile bir adım öne çıkan Qazim Baba, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürebilir. Aprantiyle katıldığı ilk yarışında olumlu izlenimler veren Frankenstein, çok daha hazır gireceği sınavında ihmale gelmez. Açıklarını kapatan Starbaba, kabiliyetli bir isim olan My Son Baran ile kaba kumda iddialı olmasını beklediğim Cupids Arrow hata affetmezler. Faithful Wolf, King Of Storl, Hilti ile Son Kabayadı sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 7-3-9-6-1-2-5-4-8

2. Koşu: Kısa bir süre dinlendirilen Rengül ile İstanbul iç pisteki hazırlıkları iyi Bessey arasındaki mücadeleye, sonlardaki güçlü ataklarıyla Günyüzü’de katılacaktır. Mesafe ayırt etmeyen Fatma Gelin, öndeki çekişmelerden istifade edebilir.

SIRALAMAM: 3-1-5-2

3. Koşu: Kocaeli ve Bursa’da katıldığı iki kaba kum yarışından da zaferle ayrılan Whisper, lehine mesafede yine çok şanslı. Dinlendirilen Ayza, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde klasını konuşturabilir. Form durumu oldukça parlak Komshu, gözden uzak tutulmamalı. Ufak tefek sorunları halledilen Lady Derya, yeterli hazırlıklarıyla üst sıraları zorlar.

SIRALAMAM: 6-1-2-5

4. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine oldukça yakın gördüğüm Cömert Çocuk ile Oltacı arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 1-3

5. Koşu: 1300 ve 1400 metrelik son iki kum koşusunu da oldukça ciddi derecelerle kazanmayı başaran Sumelhan, daha önce geride bıraktığı rakipler arasında yine çok şanslı. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

6. Koşu: Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Kupalım ile kendisine uygun rakipleri bulan Legend Ring ilk etapta düşünülmeli. Çok erken yürüdüğü Kocaeli pistindeki son yarışında az farkla Osmaniye Çocuğu’na geçilen Day King, biraz daha sabırlı olması halinde fotoya uzanabilir. Süratli yapısı ve inatçı karakteriyle Drummer, kuponların olmazsa olmazlarından biri. Ariodante ile Altınbeşik sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 5-3-1-2-7-4