YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Ocak 2018 Çarşamba

Mami SAHIN

4 Ocak Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Bu sezon İzmir’de katıldığı üç kum yarışı da birbirinden etkileyici Bütünay, uzayan mesafelerde çok daha iddialı koşabilecek bir kalibreye sahip. Devam ettirdiği güzel durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Formunu önemli ölçüde geliştiren Uçan Uçan, istikrarlı Hazardağı ile kısa bir süre dinlendirilen Madam Eli favorinin takipçileri.

SIRALAMAM: 1-4-2-5

2. Koşu: İlk startında olumlu izlenimler veren Starbon, aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde gruba üstünlük sağlayabilir. Bu kez çok daha hazırlıklı Magic Ramper, gelişen kondisyonuyla favoriyi zorlar. Start çıkışında bir anda iç bariyerlere doğru sapmasından dolayı jokeyini düşürerek derecesiz tamamlayan Olive Green, aynı huyunu tekrarlamaması halinde adından bahsettirebilir. Sık koşmalarına rağmen Flying Pegasus ile Haşimoğlu fazla tecrübelerinin verdiği avantajı lehlerine çevirmeye çalışacaklar. Lilith ve Sunny Day sürprizlerim.

SIRALAMAM: 5-3-4-1-2-9-6

3. Koşu: Kaba kum performansı oldukça etkileyici My Sultan, eksiksiz hazırlıklarıyla favorimdir. İstanbul’dan çok iyi bir durumda giden Amankaya, en yakın rakibi olur. Start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Tumbulzele, makinede fazla oyalanmadığı takdirde üst sıraları zorlar. Formu iyi Fanizan ise hata kollayacak.

SIRALAMAM: 3-1-4-2

4. Koşu: Çok ciddi rakipler arasındaki başarısız son koşusunu ölçü almadığım ve bu gün için oldukça elverişli grubu bulan Harunhan’ın mesafesinde kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 1

5. Koşu: Uzayan mesafelerin ve kumun kalite isimlerinden Yılmabaşar, devam ettirdiği formuyla kuşkusuz ki koşunun da ciddi favorisidir. Pist ayırt etmeyen Saadın Gücü ile formunu sürekli geliştiren Kurtçabey favoriye zorlu anlar yaşatabilecek rakipleridir.

SIRALAMAM: 6-3-2

6. Koşu: Kısa aranın kendisine çok iyi geldiğini idmanlarında sergilediği derecelerle ispatlayan Babadöker ile açıklarını hızla kapatan İlkaan birincilik için kıran kırana kapışacaklardır. Sürpriz arayanlar ise iki süratli safkanın erken kapışmasından en iyi şekilde yararlanabilecek durumdaki Death Racer’i göz önünde bulundurmalı.

SIRALAMAM: 1-3-2