YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


20.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ocak 2018 Perşembe

GanyanTime.com

5 Ocak Beyaz Bayrak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri ve Detaylı Yorumları

 

1. Ayak : FLASH DANCE, aprantisi idare edebilirse tempolu başlatacağı yarışı bir nefeste bitirebilir. Grubun üzerinde gücü var ancak düzlük sprinti biraz zayıf. O nedenle yarışı tempolu götürmesi gerekiyor. Aprantisine güvenen tek atabilir ancak ben yanına at yazıyorum. 

2. Ayak : Sopa-kamçı da olsa ikide iki yapan TOKUŞUNKIZI favorim değil çünkü, o yarışı boyunla kaybeden AYSEL HATUN, tampon yiyip dışarı savruldu, bu nedenle de öne sarkmakta gecikti. O gelişi ile yarışı kazanmayı haketmişti. Favorim AYSEL HATUN dur. Ayrıca bu yarış dahil takibe alacağımız üç isim var. Üçü de henüz maidenden çıkmış olsa da, kazandıkları yarışta tam not aldılar. MİRHANAŞKADİN ve PALERMOALYANAKLI'nın son yarışları ölçü değil, patlaması an meselesi. 

3. Ayak : Sert grupta etkisiz kaldığı son yarışı kesinlikle ölçü olmayan LADY FALCON, sermayeli gireceği son düzlükte yarışı kopartabilir. İdeal pist ve mesafesinde et-kemik gibi olduğu aprantisi ile favorimdir. Son yarışında form sıçraması yapan KÖREBE, son yarışındaki sprintini sahaya koyarsa rakiplerine zor anlar yaşatır. Mesafeyi seven WEMBLEY FIRTINASI, kazanma kıvamına gelen ALFA KIZI  kazanıp kendine gelen MENINA, sertleşen gruba rağmen ihmal edilmeyecek isimlerdir. Üstüne koya koya gelen ADIEU, bir türlü kalitesini sahaya koyamıyor, kalitesi gibi koşarsa bu grup gölgesini göremez. Bugün Kadir ile bombayı patlatabilir, dikkat. 

4. Ayak : Son ikinciliği ile geçen sezondaki formuna ulaşma sinyalleri veren RÜZGAR GOLD uygun grupta günün ilk bankosudur. 

5. Ayak : Hiç start almamış olsa da İstanbul iç pistte göz dolduran galoplar ile hazırlanan FLASH STEP, çimci pedigrisine rağmen favorim ve alternatif bankom. Artık kazanma kıvamına gelen BARBO, Tolga Yıldız ile favorinin ilk rakibidir. Startta titizlik yapmasına rağmen aldığı ikincilik ile dikkatleri üzerine çeken FIRTINA ŞİMŞEK, yarışlarının hiçbiri gücünün karşılığı olmayan COLONEL SWORD ve son yarışı kesinlikle ölçü olmayan MAZARAT, kuponlarda bulunması gereken diğer isimler. ŞİMŞEK BEY sürpriz.

6. Ayak : Formunun zirvesinde olan, bu gün için ideal pist ve mesafesine çıkan MARİSSA, bom boş grupta rahat kazanır. BANKO. 

Altılı Ganyan Tahminim

1.3.2.6.8.4..5
11.8.12.2.13.10.4.3
2.6.7.1.3.4
6
5.1.11.3.9.10.2
5

Kupon Bedeli : 141 TL

Ekonomik Altılı Ganyan Tahminim

1
11.8.12.2.13.10.4.3
2.6.7.1.3.4
6
5.1.11.3.9.10.2
5


Kupon Bedeli : 20 TL

Bol Şans.