YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ocak 2018 Perşembe

Mami SAHIN

5 Ocak Nurettin Güven (Nesine.com) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Bursa ve Kocaeli kumunda katıldığı iki yarışı da etkileyici Shanghais Girl ile sürekli artan bir forma sahip Queen Leonessa kuponlara öncelikli yazılmalı. Güzel bir form sıçraması gösteren Speed Buff, öndeki çekişmelerden yararlanacaktır. İstikrarlı Spartan İlayda, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde üst sıraları zorlar. My Hope, Flashdance ile Try My sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 8-6-3-4-5-1-2

2. Koşu: Üst üste kazandığı koşularındaki iyi durumunu devam ettiren Tokuşun Kızı, tabela diplerindeki yarışları dikkat çekici Alyanaklım, formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Aysel Hatun, jokeyini bulan Özgenhan ile aşama içerisindeki Durmuşkardeş ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı. Babalarınbabası sürpriz.

SIRALAMAM: 8-10-11-6-4-3

3. Koşu: Geçtiğimiz hafta İzmir’de bir üst grupta mücadele verdiği sınavında binicisi tarafından fazla sıkıştırılmayan Lady Falcon, daha önce geride bıraktığı rakipler arasında çok şanslı. Sürekli formunu geliştiren Alfa Kızı ile pist ve mesafedeki son yarışını kolay kazanan Körebe öncelikli takipçileri. Tekrar sevdiği piste dönen Wembley Fırtınası, rakiplerinin en küçük hatasını affetmez.

SIRALAMAM: 2-1-6-7

4. Koşu: Güç ve performans olarak bu günkü rakipler yanında oldukça ön plana çıkan Rüzgar Gold ile Captain Pitt arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 6-2

5. Koşu: İstanbul’da Flashdance’ye avans vererek gerçekleştirdiği 1200/1.15.8 – 1000/1.03.5 – 400/26 R galobunda kusursuz bir tablo ortaya koyan Flash Step, son kez Çarşamba sabahı yine İstanbul’da Colonel Sword ile birlikte yaptığı 800/49.3 – 400/24.6 R işinde de oldukça beğenimi topladı. Start dezavantajına rağmen safkanı birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Favori beklenileni veremediği takdirde formda Barbo devreye girecektir.

SIRALAMAM: 5-1

6. Koşu: Form durumları birbirlerine çok yakın Marissa ile Sultanhan ikilisine eşit şans vermekteyim. Altılı kuponlarına ayrımsız yazılması taraftarıyım.

SIRALAMAM: 5-6