YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


20.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Ocak 2018 Cuma

Mami SAHIN

6 Ocak Nurettin Güven (Nesine) ISTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Bu haftaki çalışmaları oldukça etkileyici Korik, idmanları kadar koşması halinde gruba üstünlük sağlayabilir. Gücü oranında başarılı koşan Korcan, Bursa’dan iddialı gelen Seluşka, inatçı yarış karakteriyle Özbilgin ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Signora favorinin ilk etaptaki takipçileridir. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 1-8-5-2-3-6-7-4-9-10

3. Koşu: Rakiplerine nazaran ağır kilo ile mücadele verecek olsa da, üst üste kazandığı koşularındaki iyi durumunu devam ettiren Black Wasp, eksiksiz hazırlıklarıyla yine çok şanslı. Safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 3-2-4

4. Koşu: Güzel bir istirahat dönemi ardından ciddiyet kazandırdığı idmanlarında oldukça beğenimi toplayan Urla Fırtınası’nın geçtiğimiz hafta Blue Victory ile gerçekleştirdiği 1200/1.13.8 – 1000/1.01 – 400/25.5 R galobunu rakibine nazaran çok daha kolay tamamladığını söyleyebilirim. Grubun uygunluğu ve başarılı binicisiyle günün ikinci tek adayıdır. 

SIRALAMAM: 7 // 3-2

5. Koşu: Başarısız İzmir yarışı ardından tekrar geriye dönen ve iç piste dereceli işlerle hazırlanan Rodosto, bu havasını performansına yansıtması halinde iddialı olacaktır. Sentetik piste katıldığı 6 startından 3’nü kazanan ve diğerlerinde ise 2.liklerle ayrılan Kaftan, gelişen kondisyonuyla kuponlardaki yerini almalı. Kısa aranın kendisine iyi geldiğini gözlemlediğim Sahipbey, dinçlik yarışlarını seven Esanadolu ile Cuma günü Şahinter ile yaptığı sprinti mükemmel Şahin Tepesi en küçük hatayı affetmezler. Fordta Tek ise sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 6-7-3-4-1-5

6. Koşu: Tempolu yarışlarını seven İlgilge, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan Kısrakbaşı, gününde olduğu zaman farklı koşabilen Habilden, mesafesinde Güzelkaya, kabiliyetli bir safkan olan Döver ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Şahinter ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-3-7-1-5-8

7. Koşu: Bursa’daki iki yarışını da gücüne ölçü almadığım Talimat, oldukça sağlıklı idman görünümüyle kendisinden beklenilen patlamayı performansına yansıtabilir. Son haftalarda çok farklılaşan Makambo ile Bursa’daki ilk sınavı parlak Miracle Son ihmale gelmezler. Toparlanma yolundaki Gecekondu ile son sprintinde yeşil ışık yakan Caruso gözden uzak tutulmaması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 8-6-7-2-1