YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ocak 2018 Cuma

GanyanTime.com

Kocaeli Büyükşehir Bel. Baş. Koşusu'nu Halis Karataş ile REBEL YELL Kazandı

 

4+ yaşlı başarılı İngiliz atlarının keyifli mücadelesine tanık olunan 2018 yılı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nu (Açık-A3), A. Melih Kura'nın sahibi olduğu, Bebek İnş. San. ve Tic A.Ş. tarafından yetiştirilen 4 yaşındaki doru erkek safkan REBEL YELL (Dai Jin - Shaw Avenue / West By West) jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Kum pistte 1900 metre mesafe üzerinden düzenlenen, 108.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve tamamı erkek 5 safkan İngiliz atının birincilik mücadelesi verdiği Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nda, kazanan REBEL YELL arkasında ikinciliği, ANGEL HORSE (Sri Pekan - Miss Judge / Strike The Gold) Murat Gündüzeli idaresinde elde ederken, koşuya tempo veren isim olan, Tolga Yıldız idaresindeki RÜZGAR GOLD (Yonaguska - Starbust / Mujdahit) sonlarda düşen temposu ile üçüncü, BAVİ REŞ (Yonaguska - White Diamond / Dilum) ise Özcan Yıldırım ile tabelayı tamamladı.

Kazanan REBEL YELL  için koşunun bitiriş derecesi 2.02.36 olurken, farklar 2 Boy - 1/2 Boy - Burun  şeklinde sonuçlandı.