YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

12 Ocak 2018 Cuma

GanyanTime.com

Kocaeli Büyükşehir Bel. Baş. Koşusu'nu Halis Karataş ile REBEL YELL Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4+ yaşlı başarılı İngiliz atlarının keyifli mücadelesine tanık olunan 2018 yılı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nu (Açık-A3), A. Melih Kura'nın sahibi olduğu, Bebek İnş. San. ve Tic A.Ş. tarafından yetiştirilen 4 yaşındaki doru erkek safkan REBEL YELL (Dai Jin - Shaw Avenue / West By West) jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Kum pistte 1900 metre mesafe üzerinden düzenlenen, 108.000 TL birincilik ikramiyesi olan ve tamamı erkek 5 safkan İngiliz atının birincilik mücadelesi verdiği Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nda, kazanan REBEL YELL arkasında ikinciliği, ANGEL HORSE (Sri Pekan - Miss Judge / Strike The Gold) Murat Gündüzeli idaresinde elde ederken, koşuya tempo veren isim olan, Tolga Yıldız idaresindeki RÜZGAR GOLD (Yonaguska - Starbust / Mujdahit) sonlarda düşen temposu ile üçüncü, BAVİ REŞ (Yonaguska - White Diamond / Dilum) ise Özcan Yıldırım ile tabelayı tamamladı.

Kazanan REBEL YELL  için koşunun bitiriş derecesi 2.02.36 olurken, farklar 2 Boy - 1/2 Boy - Burun  şeklinde sonuçlandı.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN