YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

13 Ocak 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

Nimet Üyken Koşusu’nu Ayhan Kurşun ile ŞEKER HANIM Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

13 Ocak Cumartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda düzenlenen ve günün tek kupalı mücadelesi olan merhum Nimet Üyken anısına düzenlenen koşuyu (KV-6); Hasan S. Ekinci'nin sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru dişi tay ŞEKER HANIM (Victory Gallop - Şeker Ayşe / Barnato) jokeyi Ayhan Kurşun ile kazandı.   

Kum (sentetik) pistte 1300 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda 3 yaşlı 6 safkan İngiliz tayı start aldı. Birincilik ikramiyesi 48.500 TL olan koşuda ikinciliği, iç kulvara yakın isimlerden PENDRAGON (Three Valleys - Waadi / Royal Abjar) elde ederken, SEMİH BEY (Powerscourt - Heavens Help / Royal Academy) üçüncü, GÜMÜŞ KAFES (Perfecto - Cadika / Sri Pekan) ise tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan ŞEKER HANIM için koşunun bitiriş derecesi 1.18.33 olurken, koşuda farklar Boyun - 2 Boy - 2,5 Boy şeklinde sonuçlandı.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN