YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

13 Şubat Barış Düşmez (Nesine) KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Yarışının gidişatı lehine olacak 7 numaralı DUKE OF ISTANBUL öncelikle şablonlara işaretlenmeli. Bu pist ve mesafede start aldığı son yarışını kazanan 3 numaralı BÜYÜK BEYAZ, son yarışında kullanılan Dil Bağı takısı çıkarılan 4 numaralı DEAT RACER, son koşusuna oranla 3.5 kilo hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak olan 1 numaralı RÜZGAR GOLD ile bu pisti seven 2 numaralı RED REBEL öncelikle rakipleridir. 6 numaralı ROYAL CAPUCINO ile 5 numaralı BALYECİ SALİH yazılarak ilk ayak sağlama alınabilir.  

3. Koşu: 2.5 aylık aranın ardından bugünkü jokeyi idaresinde ve yine bu pistte start aldığı yarışı tatminkar olan, bu kez daha tecrübeli ve o yarışına oranla daha hazır sahaya çıkacak 2 numaralı GOGO'nun, kazanarak maiden’a veda etmesini bekliyorum.

4. Koşu: Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmemesi durumunda 2 numaralı ÖZİLHAN’ın kazanması normal sonuç olacaktır. Kısa aranın ardından 2 yarış görerek açıklarını gideren 5 numaralı MANİDAR favorinin eksik koşması halinde devreye girebilir.


5. Koşu: Kocaeli kumunda start aldığı 4 yarışı da kazanmayı başaran, 2016 ve 2017 yıllarında bu koşunun kupasını kimselere vermeyen 9 numaralı YILMABAŞAR’ın, Kartepe’de ki geçilmezliğini sürdürmesini bekliyorum.

6. Koşu: 2 numaralı KOMSHU, 3 numaralı LADY FALCON, 1 numaralı MADEMOISELLE ile 6 numaralı SİNKIZI ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 4 numaralı LITTLE BIRD ile 5 numaralı ASHRAQA sağlam kuponlara.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağı kapatmasını tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı bütçelere göre değerlendirebilirsiniz.