YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

13 Şubat 2018 Salı

GanyanTime.com

13 Şubat Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: İştirak ettiği son 1900 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra ataklarını sıklaştıran Great Master, bu metrelerden sonra içindeki Sefir Bey'in sürekli kendisine dışarıya doğru götürmesinden olumsuz yönde etkilenerek kazanabileceği sınavından 2.likle ayrıldı. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan safkanın önemli kilo avantajını de en iyi şekilde lehine çevireceğine inandığımdan dolayı risk alarak tek bile yazabilirsiniz. Yarış seçilerek koşturulan ve form durumu oldukça ışıltılı James Bond, lehine pist ve mesafede favorinin adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 8-4

3. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Sözlühanım, Urfa'daki yarışları bu grup için yeterli görünen Botan, takıları çıkarılan Öznisa, yeterli bir hazırlığı bulunan Vaat ile bu günkü binicisiyle son kez yaptığı galobu dikkat çekici Çıkmazoğlu ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 10-2-9-7-3

4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından turvakar galoplarla muntazam bir şekilde hazırlanan Kırımbeyi, sınıf olarak da bu grubun üzerinde bir isim. Lehine pist ve mesafede kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Kısa bir süre dinlendirilen Şafak Vakti, ağır kilolarla koşmaya alışkın bir safkan. Favorinin başlıca takipçilerinden biridir. Bu tip mesafeleri iyi koşan İnanlı Oğlu ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Turabi kollanılması gereken diğer isimler. 

SIRALAMAM: 4-1-3-5


5. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularıyla ne denli iyi bir duruma ulaştığını bir kez daha gözler önüne seren Sharpa, aynı titizlikle gireceği bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4 // 2-5

6. Koşu: Formunda gözle görülür gelişmeler olan Anadolukan, tırnağının ucundaki Buzul ve üst üste kazandığı son koşularında buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Kara Kantos öncelikli değerlendirilmeli. Tam bir istikrar abidesi Özkara, kısa sprintini sonlara saklaması halinde birinciliğe uzanabilir. İki uzun galobunda da ortaya koyduğu derecelerle yeşil ışık yakan Harputhanı, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir. 

SIRALAMAM: 7-9-5-10-3

7. Koşu: Son 1400 metrelik Kv-6 kum koşusunu tabela dibinde tamamlayarak toparlanma yolunda olduğunu ispatlayan Aşk Ve Gül'e ilk şansı vermekteyim. Bu kez çok daha hazırlıklı Meleksima, kuponların olmazsa olmazlarından biri. 800/53.9 - 400/26.9 ÇR yarış galobunda dikkatleri üzerine çeken Mihrimah Sultan, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Dengi rakipler yanında Sangam, gücü oranında başarılı koşan Şelale, istim üzerine getirilen Archipelagos ile Fülane her an devreye girebilirler. Hüma Sultan ve Leylaşka sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 4-8-16-10-11-12-5-6-14