YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

13 Şubat Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve tekrardan ciddiyet kazandırdığı İstanbul’daki hazırlıkları kusursuz Büyük Beyaz, mesafesinde koşuya ağırlığını koyacaktır. Kusursuz durumunu devam ettiren Rüzgar Gold, İstanbul’dan eli boş dönen Royal Capucino, aşama içerisindeki Red Rebel ile koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine Death Racer ihmale gelmezler. Duke Of İstanbul ve Balyeci Salih sürpriz uğraşı verecekler. 

SIRALAMAM: 3-1-6-2-4-7-5

3. Koşu: Erken yürüdüğü pist ve mesafedeki son koşusundan 1.28.80’lik derecesiyle 2.likle ayrılan Gogo, tekrar döndüğü İstanbul’da gerçekleştirdiği 1000/1.03.4 – 400/26 R galobunu el oynatmadan tamamladı. Çok daha iyi tanıyacağı piste ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Aradan sonra katıldığı yarışı parlak Saltbae, gelişen kondisyonu ve takılan DİLBAĞI ile favorinin adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 2-7

4. Koşu: İstanbul’daki son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım Özilhan, kusursuz formunu aynı titizlikle devam ettiriyor. Kaba kum performansı oldukça etkileyici safkanın kazanması bu gün için normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 2 // 3-1-5


5. Koşu: Yarış yaşamı boyunca Kocaeli pistinde katıldığı 4 startından da zaferle ayrılan Yılmabaşar’ın son haftalardaki form grafiği de enfes. Sürekli binicisi ve mesafesinde misli kuponlara tek yazılabilir. Rakip arayanlar ise üst üste kazanan Atasoy’u değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 9-2

6. Koşu: Başarısız son koşusu ardından tamamladığı hazırlıkları oldukça parlak Lady Falcon ile sürekli artan bir kondisyona sahip Mademoiselle arasındaki mücadeleye, İstanbul’dan iddialı giden Komshu’da iştirak edebilir. Little Bird, Ashraqa ve Sinkızı sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 3-1-2-4-5-6

7. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyor hata bu ayağın kapatılmasında yarar görüyorum. Benim sıralamam; Babalarınbabası, Fıratın Öfkesi, Yarissa, Baba İlhami, Kartalömer, Kurye, Sultanbatur, Serhasan, Delijet, Birümit ile Porsukbeyi şeklinde olacaktır. 

SIRALAMAM: 9-3-6-4-5-2-1-10-7-11-12