YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Şubat 2018 Salı

GanyanTime.com

13 Şubat Sporx ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün üçüncü ayağında start alacak olan REIS BABA, kendine uygun rakipler yanında yatkın olduğu pist ve mesafede bugün farklı bir yarış çıkartabilir. Uygun kilosu ile güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise TATVAN BEYİ olacak. Harika pedigrisinin hakkını koştuğu ilk iki yarışta gösterecen ve idman pistindeki kısa işlerinde adeta uçan kalite isim, bugün startta oyalanmazsa bu gruptaki rakiplerini avlayabilir. Günün zevkli geçmeye aday mücadelesinde öne çıkıyor. Şablon içinde ikinci tek olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve problemleri giderilen UMUT ÇİÇEĞİ, binicisi hata yapmazsa süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı ataklarla farklı bir yarış çıkartabilir. Farkı ve düşük kuponalrda risk alınarak alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 10 / 5 / 3-5-7-10 / 1 

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 10 / 5 / 3-5-7-10 / 1-3-12-13