YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA VE ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Şubat 2018 Salı

GanyanTime.com

13 Şubat Sporx ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Günün üçüncü ayağında start alacak olan REIS BABA, kendine uygun rakipler yanında yatkın olduğu pist ve mesafede bugün farklı bir yarış çıkartabilir. Uygun kilosu ile güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise TATVAN BEYİ olacak. Harika pedigrisinin hakkını koştuğu ilk iki yarışta gösterecen ve idman pistindeki kısa işlerinde adeta uçan kalite isim, bugün startta oyalanmazsa bu gruptaki rakiplerini avlayabilir. Günün zevkli geçmeye aday mücadelesinde öne çıkıyor. Şablon içinde ikinci tek olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve problemleri giderilen UMUT ÇİÇEĞİ, binicisi hata yapmazsa süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı ataklarla farklı bir yarış çıkartabilir. Farkı ve düşük kuponalrda risk alınarak alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 10 / 5 / 3-5-7-10 / 1 

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 10 / 5 / 3-5-7-10 / 1-3-12-13 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN