YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

14 Şubat 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Son startına oranla 10.5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahada olacak olan 13 numaralı AK FETİH favorimdir. Kazanarak moral bulan 4 numaralı ASLANPARÇASI ile sevdiği pist ve mesafede koşacak olan 6 numaralı OĞLUM BARAN en ciddi rakipleridir. 7 numaralı KORİK sürprizim.

2. Koşu: Kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 9 numaralı KALKANDERE başta olmak üzere, 11 numaralı LET ME PASS, 8 numaralı İSMİHAN, 10 numaralı NORTHERN WEST, 6 numaralı NAÇAL, 4 numaralı GOLDINIADIS, 12 numaralı AKBÖRÜ ve 7 numaralı IVANHOE sırasıyla kuponlara işaretlenmelidir.

3. Koşu: Rakibine oranla 8.5 kiloluk sıklet avantajı bulunan 4 numaralı SARAYCARİYESİ, bu avantajını kullanarak hem ikincilikler serisine son vermek hem de rakibinden rövanşı almak istiyor. 3 numaralı SELUŞKA yine en ciddi rakibi olacaktır. 2 numaralı SİGNORA önde kuracağı temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. 1 numaralı SANAY ile 6 numaralı TETİNA yazılarak bu ayak geçilebilir.


4. Koşu: Son koşularına oranla bu kez çok daha uygun rakipler yanında koşacak olan 4 numaralı OBRADA'nın, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda beyaz bayrak ayna yaparken zorlanmayacağını düşünüyorum.

5. Koşu: Tabela diplerinde gezinen 11 numaralı IMPASSABLE GIRL öncelikle şablonlara işaretlenmeli. 3 numaralı BÖRTEÇİNE ile 5 numaralı ÇEKO DAYI sert rakipleridir. Bu üçlü ekonomik kuponlara yeterli görülebilir. 8 numaralı ACCELERATION, 2 numaralı YİĞİTER, 1 numaralı TOLGAHAN, 6 numaralı JİMFED ile 4 numaralı CAPILANO geniş şablonlara önerim.

6. Koşu: 12 numaralı URLA FIRTINASI ile 6 numaralı KOBRA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden'a veda etmesini bekliyorum.