YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

14 Şubat 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Son startına oranla 10.5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahada olacak olan 13 numaralı AK FETİH favorimdir. Kazanarak moral bulan 4 numaralı ASLANPARÇASI ile sevdiği pist ve mesafede koşacak olan 6 numaralı OĞLUM BARAN en ciddi rakipleridir. 7 numaralı KORİK sürprizim.

2. Koşu: Kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 9 numaralı KALKANDERE başta olmak üzere, 11 numaralı LET ME PASS, 8 numaralı İSMİHAN, 10 numaralı NORTHERN WEST, 6 numaralı NAÇAL, 4 numaralı GOLDINIADIS, 12 numaralı AKBÖRÜ ve 7 numaralı IVANHOE sırasıyla kuponlara işaretlenmelidir.

3. Koşu: Rakibine oranla 8.5 kiloluk sıklet avantajı bulunan 4 numaralı SARAYCARİYESİ, bu avantajını kullanarak hem ikincilikler serisine son vermek hem de rakibinden rövanşı almak istiyor. 3 numaralı SELUŞKA yine en ciddi rakibi olacaktır. 2 numaralı SİGNORA önde kuracağı temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. 1 numaralı SANAY ile 6 numaralı TETİNA yazılarak bu ayak geçilebilir.


4. Koşu: Son koşularına oranla bu kez çok daha uygun rakipler yanında koşacak olan 4 numaralı OBRADA'nın, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda beyaz bayrak ayna yaparken zorlanmayacağını düşünüyorum.

5. Koşu: Tabela diplerinde gezinen 11 numaralı IMPASSABLE GIRL öncelikle şablonlara işaretlenmeli. 3 numaralı BÖRTEÇİNE ile 5 numaralı ÇEKO DAYI sert rakipleridir. Bu üçlü ekonomik kuponlara yeterli görülebilir. 8 numaralı ACCELERATION, 2 numaralı YİĞİTER, 1 numaralı TOLGAHAN, 6 numaralı JİMFED ile 4 numaralı CAPILANO geniş şablonlara önerim.

6. Koşu: 12 numaralı URLA FIRTINASI ile 6 numaralı KOBRA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden'a veda etmesini bekliyorum.