YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Şubat 2018 Salı

GanyanTime.com

14 Şubat Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu kısraklara ait günün ilk ayağında bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi hata hiç riski girilmeden kapatılmasında yarar görüyorum. 

SIRALAMAM: 9-6-3-2-4-1-5-7-8-10-11

3. Koşu: İştirak ettiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Lucky Red ile istim üzerine getirilen Ceylin Hatun arasındaki mücadeleye, önde istediği avansı olması halinde Wallpapers’de katılacaktır. 

SIRALAMAM: 6-2-10

4. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden ve özellikle kaba kumda iş yapacağına inandığım Nazo Sultan’dan etkili bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Tekrardan sevdiği piste dönen Malakka ile büyük bir sürprize imza attığı sert gruptaki son koşusu enfes Maviyasemin en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 5-6-2


5. Koşu: İdmanlarından çok farklı koşabilen Gümüşkesen, uzun mesafeye çıktıktan sonra başarılı sonuçlarla ayrılan Durmaz Akar ile form durumu oldukça parlak Oltacı ayrım yapılmaksızın kuponlara bulundurulmalı. Durmuşkardeş, Erduran ve Rusdamat sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 6-4-1-2-5-3

6. Koşu: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği son 1200 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın ataklarını sıklaştıran Asu Hatun’a çok az farkla boyun eğen Lady Buckingham, bu kez DİLBAĞI ile mücadele verecek. Israrlı binicisi ve grubun uygunluğu ile başta şans verdiğim kısraktır. Formunu sürekli geliştiren ve hazırlıkları da bir o kadar iyi Grecka, mesafesinde birinciliğin bir diğer güçlü adayıdır. Aradan sonraki yarışı olumlu Swallow The Dust, gelişen nefesiyle beklentilerin üzerinde koşabilir. 

SIRALAMAM: 6-3-10

7. Koşu: Güç ve kalite olarak bu grubun üzerinde Lexington Fire, muhafaza ettiği güzel durumu ve elverişli rakipler yanında başarılarına bir yenisini eklemeye hayli yakın. Safkanın kazanması bu gün için normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 5 // 1-3-2