YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

14 Şubat 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Şubat Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 

Son iki yarışında güzel bir şekilde kazanan ve formunu artırdığını idman pistinde yaptığı kısa işlerle de gösteren KARAGÜLÜM, binicisi sabırlı davranırsa bu grupta yine kazanmaya yakın. Güvenerek günün ilk teki olarak bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında start alacak olan WALLPAPERS, ise bir süredir takip listemiz içinde yer alıyordu. Son tabelalarından sonra artık yarış kazanacak duruma geldi. Mesafeyi tutarsa bugün bu grupta uygun kilosu ile çok koşacak. Güvenerek ve risk alarak günün ikinci teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Kurtel ekürisinin kaliteli safkanlarından biri olan ILDIR RÜZGARI, bu kez kendine daha uygun rakipler yanında koşacak. Farklı şablonlarda veya alternatif düşük bütçeli kuponlarda farklı bir tek olarak değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 3 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 6-3-10 / 5 

Normal Kupon: 3 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 6-3-10 / 5-1-4-2