YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

14 Şubat 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Şubat Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 

Son iki yarışında güzel bir şekilde kazanan ve formunu artırdığını idman pistinde yaptığı kısa işlerle de gösteren KARAGÜLÜM, binicisi sabırlı davranırsa bu grupta yine kazanmaya yakın. Güvenerek günün ilk teki olarak bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında start alacak olan WALLPAPERS, ise bir süredir takip listemiz içinde yer alıyordu. Son tabelalarından sonra artık yarış kazanacak duruma geldi. Mesafeyi tutarsa bugün bu grupta uygun kilosu ile çok koşacak. Güvenerek ve risk alarak günün ikinci teki olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Kurtel ekürisinin kaliteli safkanlarından biri olan ILDIR RÜZGARI, bu kez kendine daha uygun rakipler yanında koşacak. Farklı şablonlarda veya alternatif düşük bütçeli kuponlarda farklı bir tek olarak değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 3 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 6-3-10 / 5 

Normal Kupon: 3 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 6-3-10 / 5-1-4-2