YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Şubat 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

15 Şubat Nurettin Güven İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında adından bahsettirmeyi başaran Büyükdüşün ile sürekli üzerine koymaya başlayan Mertadam ikilisine eşit şans vermekteyim. Eküri destekli Sonkalelim ise bu ikiliden sonra düşünülebilir.
2.AYAK: Güzel bir hazırlıktan geçen ve bu kez DİLBAĞI takanRelampago başta olmak üzere; Le Cappadocian, Floating Heart, Oasis, Ferhathan, Bingöllüm, Princely ile Çakaçak sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.
3.AYAK: Diğer koşularının aksine yarışı oldukça gerilerde takip ettiği 62 kiloluk son 1400 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra dışarıya doğru açılarak yaptığı düzgün atakları ancak kendisine 4.lük getiren Right Or Wrong, muhafaza ettiği güzel formuyla öncelikli düşünülmeli. Yarış kazanarak moral bulan Pinkgold ile bu grupla baş edebilecek güçteki Gürsoyhan en küçük hatayı affetmeyecekler.
4.AYAK: Gördüğü koşuları ardından hızla açıklarını kapatmaya başlayan Anzas, önde kuracağı sert temposuyla bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Ufak tefek sorunları halledilen ve ciddiyet kazandırdığı çalışmaları kusursuz Avukat, 3’te 3 yaptığı kaba kumda birinciliğin bir diğer güçlü adayıdır. Güzel bir form grafiğine sahipHarunhan, kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyiyle ihmale gelmez.

5.AYAK: 1400 ve 1900 metrelik son iki kum koşusunu da gösterişli kazanan Serdümen, bu formuyla çok daha ciddi rakipler arasında bile söz sahibi olabilecek kalibreye sahip. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.
6.AYAK: Gücü oranında başarılı koşan Zengince, sık koşmasına rağmen grubun uygunluğuyla şansı artan Sultanlar Sultanı, aşama içerisindeki Tanyeri, Kaçakkız ve başarısız son koşusuna bir anlam veremediğim Erpınarlı öncelikli düşünülmeli. Beyaz Bayrak, Bankız ile Eceylül sürpriz uğraşı verecekler. 
1.AYAK: 1-2 / 3
2.AYAK: 8-12-11-5-2-3-6-4
3.AYAK: 2-6-3
4.AYAK: 5-2-3
5.AYAK: 3
6.AYAK: 3-1-11-10-7 / 5-2-6

ÇATI KUPON: 43.2 TL