YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

15 Şubat 2018 Perşembe

GanyanTime.com

15 Şubat Sporx İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Sığınacağımız ilk liman günün dördüncü ayağında start alacak olan HARUNHAN olacak. İstikrarlı yarışlarından sonra form durumunu artıran ve idman pistindeki kısa işleri de beğenilen safkan bugün zevkli geçmeye aday mücadelede çok koşacak. Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında bugün tabela ayağında start alacak olan SERDÜMEN ise kazandığı koşularla problemlerinin giderildiğini gösterdi. Kendine uygun rakipler yanında burada ağır basıyor. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son üçüncülüğünde geliyorum sinyalleri veren ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan SULTANLAR SULTANI, ağır kilosuna rağmen sert kantarmaya sahip jokeyi ile bugün çok koşar. Farklı şablonlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 1-2-3-4 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 3 / 1 

Normal Kupon: 1-2-3-4 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 3 / 1