YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Şubat 2018 Cuma

GanyanTime.com

16 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Kazanarak moral bulan 4 numaralı FORTE dişine göre rakipler yanında favorimdir. İstikrarlı koşan 1 numaralı WAIT FOR IT ikincilikler serine son vermek için sahaya çıkacak. 3 numaralı BULLET PROOF, 6 numaralı YOUNG BOND, 2 numaralı SİDELİ, 8 numaralı DEMİRRIFKI ile 7 numaralı SENOŞ zor koşunun sırasıyla şanslı isimleridir.

2. Koşu: Kızılhan ile Garanti'nin yüksek tempolara çıkaracağı koşuda sprinterlere şans vermenizi tavsiye ediyorum. Benim önceliklerim; 5 numaralı KURTÇABEY ile 1 numaralı KAFADAR olacaktır. Bu ikiliden en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

3. Koşu: 4 kez koşup 3 kez kazandığı pist ve mesafeye çıkacak olan 4 numaralı KINOWA birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün alternatif teki olarak şablonlara işaretleyebiliriz. 6 numaralı YALPAGAN ile 1 numaralı BAVİ REŞ favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.


4. Koşu: Bu pistte bugünkü binicisi idaresinde 60 kiloluk sıklet altında kazanırken formunu bir kez daha gözler önüne seren 4 numaralı DONT HESITATE'in, o koşusuna oranla 6 kilo hafifleyen sıkleti ve 2 kez koşup kazandığı mesafede yine geçilmeyeceğini tahmin ediyorum.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Ayağının kapatılması taraftarıyım.

6. Koşu: Uğur Polat'ın tercih ettiği ve son yarışıyla koşu kazanacak kıvama geldiğini gözlemlediğim 1 numaralı ATILAY ile 2 yarıştır geliyorum sinyalleri veren 10 numaralı CEVİZ ekonomik kuponlara öncelikle yazılmalı. Bugünkü binicisi idaresinde idman pistinde gerçekleştirdiği işlerle dikkat çeken 15 numaralı SU MELEK bu görüntüsü koşusuna taşıması durumunda yarış hayatına birincilikle başlayabilir. 8 numaralı VAZGEÇİLMEYEN, 6 numaralı KIZILKEÇİLİ ve 5 numaralı DOĞANŞEHİR GÜZELİ bütçeler elverdiği ölçüde sırasıyla değerlendirmeye alınmalı.