YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Şubat 2018 Cuma

GanyanTime.com

16 Şubat Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği buradaki son 1500 metrelik kum koşusunu grup için yeterli gördüğüm Ayçanaz, güzel hazırlıklarıyla öncelikli düşünülmeli. KULAKLIK denendiği son iki yarışı da parlak Aslancan, yabancısı olmadığı piste koşuya ağırlığını koyacaktır. Gücü oranında başarılı koşabilen ve bu grupla baş edebilecek yetenekteki Cehennem Ateşi, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir. Kocakaan sürpriz. 

SIRALAMAM: 4-6-7 // 3

2. Koşu: Bursa’daki son sınavında Atasoy gibi güçlü bir rakibe zorlu anlar yaşatan Beratbey, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yine çok şanslı. Kolay kazandığı son yarışı mükemmel Şahingöz ile kısa bir süre dinlendirilen Yeşilmaske favorinin sert takipçileri. Geçtiğimiz haftaki 1400 metrelik sınavından zaferle ayrılan Arzak, muhafaza ettiği güzel durumuyla uzun mesafeye rağmen göz ardı edilmemeli. 

SIRALAMAM: 3-6-7-2

3. Koşu: Bursa pistinde katıldığı ilk sınavını usta atlar gibi koşarak sonlardaki güçlü ataklarıyla lehine çevirmeyi bilen Baba Muzo, ilerisi için umut vaad etmekte. İstanbul’dan iddialı giden Liar ile formu parlak Taşkesen en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 4-2-1


4. Koşu: İyi durumdaki Gönül Kırmaz, kazandığı yarışı ardından sprintinde de çok beğendiğim Elazığ Güzeli, açıklarını hızla kapatan Slient Wisper, formu parlak Manzara ile istim üzerindeki Manzara ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda bu ayak kapatılmalı. 

SIRALAMAM: 1-2-6-4-5-3-7-8

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda Serbeyhan, daha önce geride bıraktığı rakipler arasında yine çok şanslı. İstikrarlı Tovin ile eküri destekli Black Adler öncelikli rakipleri. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Parlan, ağır kilosuna rağmen sürpriz şansına sahip. İstanbul’daki hazırlıklarını beğendiğim Big Man, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. 

SIRALAMAM: 13-8-6-2-11

6. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı 1800 ve 2000 metrelik iki sınavından da zaferle ayrılan Yıldızhan Star, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da söz sahibi olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Bahis oynayacaklar; Chicago ile Veliaht ikilisini değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 2 // 4-1