YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Şubat 2018 Cuma

GanyanTime.com

16 Şubat Sporx İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Günün dördüncü ayağında start alacak olan DONT HESITATE, harika koşuları ile kalitesini ispat etti. Bugün kendine uygun rakipler yanında yine çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında sığınacağımız ikinci liman ise BABY PEPPERONI olacak. Kazandığı koşu sonrası formun artıran ve idman pistindeki 400'lük işleri beğenilen kaliteli safkan mesafeye de yatkın. Bugün bir kez daha kazanabilir. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında daha düşük bütçeli bir programı tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Ekürisi ile birlikte burada ağır basan ve binicisi hata yapmazsa kazanarak günün kapanışını yapabilecek durumda olan ATILAY, farklı kuponlarda alternatif tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 1-2-3-4 / HEPSİ / HEPSİ / 4 / 3 / 1 

Normal Kupon: 1-2-3-4 / HEPSİ / HEPSİ / 4 / 3 / 1