YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Şubat 2018 Cuma

GanyanTime.com

17 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kocaeli kumunda tabela dibinde bitirdiği yarışı ile dikkat çeken 4 numaralı ATALANTE kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde favorimdir. İdmanların süper dereceler ortaya koyan 8 numaralı ÖNCÜPINAR bu görüntüsünü yarışına taşıması durumunda kazanması zor olmayacaktır. Ekonomik kuponlar için bu ikiliyi yeterli görmekteyim. 1 numaralı TOKUŞUN KIZI, 9 numaralı KILAVUZHATİCE, 5 numaralı BİLGİLİTAY ile 7 numaralı İSTİKBALİM geniş şablonlara önerim.

3. Koşu: Dişine göre rakipler yanında 4 numaralı LADY ALINA kantarmasını yakından tanıyan aprantisi idaresinde maiden'a veda etmeye ilk adaydır. İdmanlarındaki işleri ilgi çekici olan 6 numaralı OKYPETA ilk rakibidir. Gördüğü yarışların ardından daha iyi duruma gelen 13 numaralı SUPERSTAR LADY dikkate alınmalı.

4. Koşu: Son yarışında ciddi trafik problemi yaşamasına rağmen kazanarak bir kez daha güç ve kalitesini ortaya koyan 1 numaralı KARAYAMA devam eden süper formu ile kazanmaya devam edebilir. Yarış gören 6 numaralı ŞAHİNŞEVKET favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.


5. Koşu: Yarış seçilerek koşulan 7 numaralı NAMTAR süper formu ile ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı MY BILLIONAIRE en ciddi rakibi olacaktır. Kazanarak moral bulan 1 numaralı EL CONQUERADOR unutulmamalı. 3 numaralı MARVELOUS IRON ile 6 numaralı TOMS yazılarak bu ayak geçilebilir.

6. Koşu: 3 numaralı FLICK THE SWITCH ile 2 numaralı ÇATLADIKAPI önceliklerim. Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olsa da İdmanlarındaki işleriyle dikkat çeken 5 numaralı GOLD SPEED dikkate alınmalı. 13 numaralı WINGED WOMAN sürprizim.

7. Koşu: 4 numaralı HEYAMOLA ile 2 numaralı SARI LİRA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.