YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Şubat 2018 Cuma

GanyanTime.com

17 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Kocaeli kumunda tabela dibinde bitirdiği yarışı ile dikkat çeken 4 numaralı ATALANTE kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde favorimdir. İdmanların süper dereceler ortaya koyan 8 numaralı ÖNCÜPINAR bu görüntüsünü yarışına taşıması durumunda kazanması zor olmayacaktır. Ekonomik kuponlar için bu ikiliyi yeterli görmekteyim. 1 numaralı TOKUŞUN KIZI, 9 numaralı KILAVUZHATİCE, 5 numaralı BİLGİLİTAY ile 7 numaralı İSTİKBALİM geniş şablonlara önerim.

3. Koşu: Dişine göre rakipler yanında 4 numaralı LADY ALINA kantarmasını yakından tanıyan aprantisi idaresinde maiden'a veda etmeye ilk adaydır. İdmanlarındaki işleri ilgi çekici olan 6 numaralı OKYPETA ilk rakibidir. Gördüğü yarışların ardından daha iyi duruma gelen 13 numaralı SUPERSTAR LADY dikkate alınmalı.

4. Koşu: Son yarışında ciddi trafik problemi yaşamasına rağmen kazanarak bir kez daha güç ve kalitesini ortaya koyan 1 numaralı KARAYAMA devam eden süper formu ile kazanmaya devam edebilir. Yarış gören 6 numaralı ŞAHİNŞEVKET favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.


5. Koşu: Yarış seçilerek koşulan 7 numaralı NAMTAR süper formu ile ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı MY BILLIONAIRE en ciddi rakibi olacaktır. Kazanarak moral bulan 1 numaralı EL CONQUERADOR unutulmamalı. 3 numaralı MARVELOUS IRON ile 6 numaralı TOMS yazılarak bu ayak geçilebilir.

6. Koşu: 3 numaralı FLICK THE SWITCH ile 2 numaralı ÇATLADIKAPI önceliklerim. Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olsa da İdmanlarındaki işleriyle dikkat çeken 5 numaralı GOLD SPEED dikkate alınmalı. 13 numaralı WINGED WOMAN sürprizim.

7. Koşu: 4 numaralı HEYAMOLA ile 2 numaralı SARI LİRA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN