YENİ
TAKİPÇİLERİMİZE MÜJDE! TÜM BÜLTENLERİN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VE DAHA FAZLASI YAYINDA... BİZ SİZLER İÇİN VARIZ, SİZLERDEN RİCAMIZ; BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
20.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Şubat 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

18 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.  

2. Koşu: Ekonomik kuponlara 1 numaralı ALTEPE, 4 numaralı CÖMERT ÇOCUK ile 7 numaralı SELKUT eşit olarak yazılmalı. 8 numaralı TEKİNER ile 2 numaralı BOMBACAN yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.  

3. Koşu: Yarışın gidişatı lehine olacak olan 4 numaralı MORE THAM A GAME birinciliğin en güçlü adayıdır. Son kazanmış olduğu yarışı ile sınıf atladığını gözler önüne seren 1 numaralı CAN DADAŞ yine kazanmak için sahada olacak. 2 numaralı COOGER bu ikilinin en küçük hatası affetmez.

4. Koşu: 5 numaralı RUN FOR VICTORY ile 6 numaralı YAZLALI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Son koşusunu start problemi yaşadığı için kaybeden 3 numaralı EL NINO'nun, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde yarış yapmayacağını düşünüyorum.

6. Koşu: 3 numaralı AZA LEA başta olmak üzere, 5 numaralı CASSOWARY, 4 numaralı LAGUNA LADY, 6 numaralı TROPICAL STORM, 2 numaralı CEREMONY ve 1 numaralı ALL I NEED sırasıyla şablonlara yazılmalı.