YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18 Şubat 2018 Pazar

GanyanTime.com

18 Şubat Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren ve mesafedeki son yarışı gayet parlak Track Bender ile her geçen gün artan bir kondisyona sahip After Dead ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 9-1 // 2-4-3-6

3. Koşu: Ağır kilolu son 1900 metrelik kum koşusunda, gereksiz yere önlere çok erken sarkan ve viraj üzerinde bir anda temposunu artıran Malones, sonlarda istenildiği gibi artıramayarak yakın aralarla 3.lükle yetindi. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan ve bu kez kilo kiloya koşacak formda safkanı mesafesinde günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 11 // 10-4-1

4. Koşu: Uzun aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Perhane, gelişen kondisyonu ve ciddiyet kazandırdığı çalışmalarıyla kalitesini konuşturabilir. Üst üste kazanarak ne denli iyi bir duruma sahip olduğunu bir kez daha kanıtlayan Nobel Princess ile istim üzerindeki Sherman Oaks favorinin sert takipçileridir. Koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Rumet, sonlardaki güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. 

SIRALAMAM: 4-6-5-9


5. Koşu: Kısa ara sonrası yine bu rakipler arasında katıldığı sınavında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek başarılı bir 3.lük çıkaran Yetim Ahmet’i çok daha hazır gireceği koşusunda bir adım önde görüyorum. Form durumu parlak Artuklu ile güzel bir çıkış yakalayan Çelikkalkan sert takipçileri. Yoldaşağa ve Komet hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 7-1-3-8-5

6. Koşu: Koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım Thrasher başta olmak üzere; Yellow Red, Classic Harmony, Berkehan, Asi Meriç ile Companero sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 9-10-3-2-1-4

7. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Özdemir ve sürekli iyiye giden Udoh ilk etapta düşünülmesi gereken şanslı safkanlar. Mesafe ayırt etmeyen Strike Hard, eküri destekli Canberkhan ile aşama içerisindeki Başyiğit ihmale gelmezler. Falez ve Great Respect sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 9-8-4-1-3-5-2