YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

18 Şubat 2018 Pazar

GanyanTime.com

19 Şubat Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Altınbeşik, kısa bir süre dinlendirilen formda Garavas, sürekli tabela içerisinde dolaşan New Transatlantic ile bu kez çok daha hazırlıklı Balballılı ilk etapta düşünülmeli. Toparlanma yolundaki Estergon ve sık koşmasına rağmen Dymaxion hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 3-6-8-10-2-1

3. Koşu: İzmir’deki son koşuları gayet olumlu Moi Jizni, ilk kez çıkacağı Bursa pistini yadırgamadığı takdirde söz sahibi olacaktır. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Balka, Amanos, ağır kilolarla koşmaya alışkın Wembley Fırtınası ile dinlendirilen Nehir Can göz ardı edilmemeli. Gücü oranında başarılı koşabilen Wow So Cool ile bomboş kilosuyla Juago daha sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 7-8-6-3-2-4-13

4. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve erkenden götürüldüğü Bursa’da hazırlıktan geçen Yele, sınıf olarak bu grubun çok üzerinde. Orijin olarak yatkın olduğu piste klasını konuşturabilir. Rowdy ile Wind Power ise favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecekler. 

SIRALAMAM: 8-6-1


5. Koşu: Olumlu tedavisi ardından İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir görünüm içerisinde olan Cankılıç, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. İstikrarlı Super Steel, ilk etaptaki takipçisi olur. Takı değişikliğine giden uygun kilolu Lion Flag ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 2-3-5

6. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Ucanahmet, bu gün için elverişli rakipler arasında mücadele veriyor. Uyum içerisindeki aprantisiyle sizlere günün teki olarak öneriyorum. Bahis oynayacaklar ise; Aberat, Hüroğlu ile Panama üçlüsünü değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 8 // 1-5-7

7. Koşu: Kocaeli pistindeki son 1400 metrelik kum koşusunu, fotoya yakın yaptığı düzgün ataklarıyla bu günkü ekürisi Anılbey’in önünde kazanmayı bilen Babaseyfi, uygun kilosuyla yine çok şanslı. Mesafesinde Efe Yürek, yükselişe geçen Altınyazar ile aradan sonraki sınavı mükemmel Oğlum Kayra her an devreye girebilirler. Diyarbeyi ise sürpriz. 

SIRALAMAM: 10-8-13-1-9