YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Şubat Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 

Tabela ayağında start alacak olan UCANAHMET, problemleri giderildikten sonra form tutmaya başladı. İdman pistindeki hazır işlerini yarışa yansıtması ve startta problem yaşamaması durumunda kendine uygun rakipler yanında bincisi hata yapmazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak bırakabiliriz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Eküri avantajıyla bu koşuya katılacak olan ANILBEY, mesafeye de yatkınlığı ile bugün sert rakibine karşın ters bir yarış çıkartabilir. Burada favori yerine plase tercihimizle çift bankolu şablonda ikinci tek olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. DYMAXION, istikrarlı tabelalarından sonra yarış kazanacak duruma geldi. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan safkanı ideal mesafesinde küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünebiliriz. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 1 / 7-3 / HEPSİ / HEPSİ / 8 / 5 

Normal Kupon: 1-3 / 7-3 / HEPSİ / HEPSİ / 8 / 5