YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 BURA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Şubat Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Tabela ayağında start alacak olan UCANAHMET, problemleri giderildikten sonra form tutmaya başladı. İdman pistindeki hazır işlerini yarışa yansıtması ve startta problem yaşamaması durumunda kendine uygun rakipler yanında bincisi hata yapmazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak bırakabiliriz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Eküri avantajıyla bu koşuya katılacak olan ANILBEY, mesafeye de yatkınlığı ile bugün sert rakibine karşın ters bir yarış çıkartabilir. Burada favori yerine plase tercihimizle çift bankolu şablonda ikinci tek olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. DYMAXION, istikrarlı tabelalarından sonra yarış kazanacak duruma geldi. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan safkanı ideal mesafesinde küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünebiliriz. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 1 / 7-3 / HEPSİ / HEPSİ / 8 / 5 

Normal Kupon: 1-3 / 7-3 / HEPSİ / HEPSİ / 8 / 5


20.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN