YENİ
23 EYLÜL ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Şubat Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 

Tabela ayağında start alacak olan UCANAHMET, problemleri giderildikten sonra form tutmaya başladı. İdman pistindeki hazır işlerini yarışa yansıtması ve startta problem yaşamaması durumunda kendine uygun rakipler yanında bincisi hata yapmazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak bırakabiliriz. 

Bursa programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Eküri avantajıyla bu koşuya katılacak olan ANILBEY, mesafeye de yatkınlığı ile bugün sert rakibine karşın ters bir yarış çıkartabilir. Burada favori yerine plase tercihimizle çift bankolu şablonda ikinci tek olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. DYMAXION, istikrarlı tabelalarından sonra yarış kazanacak duruma geldi. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan safkanı ideal mesafesinde küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünebiliriz. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 1 / 7-3 / HEPSİ / HEPSİ / 8 / 5 

Normal Kupon: 1-3 / 7-3 / HEPSİ / HEPSİ / 8 / 5