YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Şubat 2018 Salı

GanyanTime.com

20 Şubat Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Rakiplerine nazaran çok daha formda olan ve mesafe deneyimi bulunan Ezherhan, ısrarla binicisiyle bu kez adını birinciliğe taşıyabilir. Yeni yeni kendini bulan Oğlum Sabri, gücü nispetinde ters koşabilen Uzunyayla Güzeli ile üzerindeki durgunluğu atlaya başlayan Prens Sönmez ilk etaptaki takipçileridir. Alasulu, Larasu ve Ortadoğu hatalardan istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 4-6-11-8-1-10-7

2. Koşu: Mükemmel durumunu muntazam idmanları ile devam ettiren Kozan Dağı, başarılı olduğu piste ve uygun kilosuyla başarılarına bir yenisini eklemeye çok yakın. En az kendisi kadar formda ahırdaşı Şafak Vakti ile birlikte mücadele veren Bozdağ Efesi, favorinin en ciddi takipçisi olacaktır. Yeni ilgililerindeki ilk sınavına çıkan Fenerlican, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle kuponlardaki yerini muhakkak almalı. 

SIRALAMAM: 7-1-3

3. Koşu: Çok daha formda rakipler arasında mücadele verdiği son koşularında adından bahsettirmeyi başaran ve mesafe uzadıkça çok daha iddialı olacağına inandığım King Serkan, güzel hazırlıklarıyla kazanmayı en yakın isimdir. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2 // 1-3


4. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1500 metrelik kum koşusunu 1.34.16'lık derecesiyle kolay ve gösterişli kazanan Sharpa'nın uzayan mesafede çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Yarış seçilerek koşturulan sınıf safkan Göğüsgeren, en az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı Ağa Osman ile birlikte düşünülmeli. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 7-6

5. Koşu: Bu tip mesafelerin kalite isimlerinden biri olan Duquan, stilli rakiplere rağmen devam ettirdiği formu ve kantarmasını iyi okuyan pilotuyla birinciliklerine bir yenisini eklemeye çok yakın. Eksik koşması halinde; Akınşah, Humbara, Down Town ile Bordonaro devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 1-3-5-7-4

6. Koşu: Bir üst gruptaki son yarışını ölçü almadığım ve bu kez kendisine uygun rakipleri bulan Domaniç, güzel hazırlıklarıyla favori olmayı hak ediyor. Güzel bir form yakalayan Asaletli ile eküri destekli Taşkır öncelikli takipçileridir. Zaman zaman ters koşabilen Boztepebeyi, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. Hayatı Cedid ise sonraki ihtimal. 

SIRALAMAM: 2-1-8-3-7