YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

19 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

20 Şubat Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği günün oldukça zorlu ilk ayağında aprantilerin at binecek olması yarışı iki kat daha karmaşık hale getiriyor. Sürekli iyiye giden Elmasınkızı, İstanbul’dan kolay kazanarak moralli giden Saraycariyesi, hazırlıkları iyi Ezinegelini ile koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine Murtecizcan ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılmasında yarar olacaktır. 

SIRALAMAM: 5-9-3-2-4-8-1-6-7

3. Koşu: Koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım Kranjska Gora ile tamamladığı hazırlıklarında dikkat uyandıran Halenay birincilikte eşit şanstalar. İstanbul’da umduğunu bulamayan Harlan Creek ise sürpriz şansına sahip. 

SIRALAMAM: 7-5 // 6

4. Koşu: Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Tutarlı, eküri destekli Gedizkaya, dengi rakipler yanında Gazanfer ile İstanbul’dan çok iyi durumda giden Rusgelin ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 5-3-4-2


5. Koşu: Üst üste kazanmayı bilen formda Romeo ile mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşan Özilhan arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 2-1

6. Koşu: İzmir’de son haftalarda oldukça güzel bir çıkış yakalayan Princess Di ile her yarışını bir öncekinden parlak koşan The Last Legend arasındaki mücadeleye, Kocaeli pistinde 4’te 3 yapan Gold Foot’a katılabilir. 

SIRALAMAM: 6-1-2

7. Koşu: Ufak tefek sorunlarından kurtulan ve İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıkları eksiksiz Ferforje’den başarılı bir koşu gelmesini bekliyorum. İyi durumunu koruyan Sunlight Melody ve bu kez çok daha hazırlıklı Chloe ilk etaptaki takipçileridir. Bold Magic ile Avrupa Güzeli hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır. 

SIRALAMAM: 5-10-3-2-1