YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
12.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
12.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Şubat 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

20 Şubat Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği günün oldukça zorlu ilk ayağında aprantilerin at binecek olması yarışı iki kat daha karmaşık hale getiriyor. Sürekli iyiye giden Elmasınkızı, İstanbul’dan kolay kazanarak moralli giden Saraycariyesi, hazırlıkları iyi Ezinegelini ile koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine Murtecizcan ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılmasında yarar olacaktır. 

SIRALAMAM: 5-9-3-2-4-8-1-6-7

3. Koşu: Koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım Kranjska Gora ile tamamladığı hazırlıklarında dikkat uyandıran Halenay birincilikte eşit şanstalar. İstanbul’da umduğunu bulamayan Harlan Creek ise sürpriz şansına sahip. 

SIRALAMAM: 7-5 // 6

4. Koşu: Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Tutarlı, eküri destekli Gedizkaya, dengi rakipler yanında Gazanfer ile İstanbul’dan çok iyi durumda giden Rusgelin ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 5-3-4-2


5. Koşu: Üst üste kazanmayı bilen formda Romeo ile mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşan Özilhan arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 2-1

6. Koşu: İzmir’de son haftalarda oldukça güzel bir çıkış yakalayan Princess Di ile her yarışını bir öncekinden parlak koşan The Last Legend arasındaki mücadeleye, Kocaeli pistinde 4’te 3 yapan Gold Foot’a katılabilir. 

SIRALAMAM: 6-1-2

7. Koşu: Ufak tefek sorunlarından kurtulan ve İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıkları eksiksiz Ferforje’den başarılı bir koşu gelmesini bekliyorum. İyi durumunu koruyan Sunlight Melody ve bu kez çok daha hazırlıklı Chloe ilk etaptaki takipçileridir. Bold Magic ile Avrupa Güzeli hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır. 

SIRALAMAM: 5-10-3-2-1