YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

20 Şubat 2018 Salı

GanyanTime.com

21 Şubat Nurettin Güven (Nesine) BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan ve bu kez çok daha hazırlıklı Demirkapı, ilave edilen DİLBAĞI takısı ile daha iddialı koşabilecek yetenekte. Sürekli artan kondisyonuyla Baba Dino ile mesafe deneyimi bulunan Starbaba en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 3-1-7

2. Koşu: Pazar sabahı İstanbul iç piste yaptığı 1000/1.10.4 – 400/28.6 R galobunu el oynatmadan tamamlayarak oldukça beğenimi toplayan Doğuşan başta olmak üzere; Erduran, Maruf Tay, Bilginkadir, Durmaz Akar ile Boğazlı sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 8-1-5-4-7-6

3. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Adelya, devam ettirdiği durumuyla bir adım öne çıkmakta. Kazanarak moral bulan Asu Hatun, gücü oranında başarılı koşan Fibonacci ile dereceli galoplarıyla yeşil ışık yakan Aselsare favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 


SIRALAMAM: 1-2-7-4

4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından Bursa’da ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında sergilediği derecelerle göz dolduran Azmi Reis, bilinen güç ve kalitesiyle klasını yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Bu kez çok daha hazır Embir Han, mesafesinde bir solukta bitirmeye çalışacak. Sorunlarından dolayı aralıklarla koşan Yücelir, öndeki kapışmalardan kendisine pay çıkaracaktır. 

SIRALAMAM: 5-2-1

5. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin etkili koşabilen Kızgınöfke ile istim üzerindeki Cukka arasındaki mücadeleye, yükselişe geçen Fıratın Öfkesi’de katılacaktır. Galapagos, Kartalömer ve Baş Ağa sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 7-5-2-10-3-11

6. Koşu: Startla birlikte iyi bir tempo kurduğu son 1200 metrelik kum koşusunda, düzlükte dışından güçlü gelen Antonov’a karşılık veren ve sonlarda tekrar farkı açarak kazanmayı bilen Headway, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da iddialı olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2 // 3-4-1