YENİ
YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE'DEN ÇİFTE ALTILI ŞOVU! 13 TEMMUZ BURSA'DA 407 TL, İSTANBUL'DA 267 TL KAZANDIRMIŞTIR. >> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


16.07 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Şubat 2018 Perşembe

GanyanTime.com

22 Şubat Sporx ŞANLIURFA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Şanlıurfa programını tercih edeceğiz. Akşam programı İzmir programına oranla daha cazip gözüküyor. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Tabela ayağında eküri avantajıyla bu yarışa katılacak olan ATAKANYELİ, son ikinciliğinde göz doldurdu. Problemleri de giderildi. İdman pistindeki son işini yarışa yansıtması durumunda burada çok farklı koşacaktır. Ekürisine de güvenerek günün ilk teki olarak değerlendireceğiz. 

Şanlıurfa programında çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise günün son ayağına start alacak. SERKANAĞA'nın ilgilileri burası için çok umutlu. Mesafeyi de seven safkan kendine uygun rakipler yanında bugün çok koşacak. Çift bankolu şablon içinde günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. Şanlıurfa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir kupon üzerinde çalışan yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. Son 400'lük işinde çok iyi bir derece elde eden ONUREFE, mesafeyi yadırgamazsa bilinen stili ile ters bir yarış çıkartabilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 5 / 1-4-3 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 7 

Normal Kupon: 5-6 / 1-4-3 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 7