YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Şubat 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

1 Mart Sporx İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Günün ilk ayağında start alacak olan BÜYÜKDÜŞÜN, istikrarlı koşularıyla şu an formunun zirvesinde. İdman pistindeki işleri de oldukça sağlıklı gözüküyor. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan KING OF DIAMONDs olacak. Yarış hayatının ilk iki koşusunda bir dördüncülük bir de ikincilik elde eden ve oldukça fuleli bir safkan izlenimi bırakan güçlü pedigriye sahip safkan bugün tecrübeli binicisi ile startta problem yaşamazsa bu grupta bu rakipler önünde kolay kazanacaktır. Güvenerek çift banklolu şablon içine günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

İzmir programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Kazandığı koşu sonrası formunu artıran ve bugün bu rakipler önünde bir kez daha kazanabilecek durumda olan RESURRECTION, yatkın olduğu pistte yine çok koşacak. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. İzmir programında küçük kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.

Eko Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 7 / 2-7-11-12 

Normal Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 7-4 / 2-7-11-12