YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

10 Mart Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Beklentilerin çok altında koştuğu son yarışları ardından bu hafta idman pistinde oldukça beğenimi toplayan Kınalıkuzu, mesafesinde kötü izleri silmeye çalışacaktır. Perşembe sabahı gerçekleştirdiği 800/53.5 – 400/27.4 R dereceli galobunda dikkatleri üzerine çeken Şahin Tepesi, yeterli çalışmaları bulunan ve dinçlik yarışlarını seven Trakya Ateşi ile 9’de 4 yaptığı piste mücadele veren Şükrü fazlaca ihmale gelmezler. Tekrardan istenilen seviyeye ulaştığını başarılı son sınavı ile ispatlayan Kutup, inatçı yarış karakteriyle kuponlardaki yerini almalı. 800/55 – 400/27.8 R galobunu el oynatmadan tamamlayarak oldukça beğenimi toplayan Savaş Atı, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. Form tutma çabası içerisindeki Alderamin, gelişen kondisyonuyla en küçük bir hatayı affetmeyecektir. 

SIRALAMAM: 3-8-10-9-4-1-11

4. Koşu: Uzunda ve formda rakipler arasındaki son koşusunda, gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek kendisine tabela dibinde şans bulan Okypeta, muntazam idmanlarıyla koruduğu güzel durumu ve dengi grupta bu kez özlediği birinciliğe kavuşabilir. Olumlu tedavisi ardından ciddiyet kazandırdığı idmanlarında yeşil ışık yakan Swift, 800/48 – 400/23.5 R güzel dereceli galobundaki havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Tatminkar ilk koşusu ardından muntazam çalışmalarında da sıhhatli görünen Last Princess, edindiği tecrübeyle koşuya ağırlığını koyabilecek bir diğer şanslı kısraktır. 

SIRALAMAM: 8-11-6

5. Koşu: Çok daha formda rakipler arasındaki son 1500 metre mesafeli Kv-7 sentetik pist koşusunda, fotoya yakın en dış kulvardan sıklaştırdığı ataklarıyla oldukça parlak bir 3.lük çıkararak istim üzerine getirildiğini ispatlayan Beleki, devam ettirdiği durumuyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Başarılı son yarışının bir tesadüf olmadığını bu hafta idmanlarında sergilediği derecelerle bir kez daha kanıtlayan İpsiz Kız, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Lifetime, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında kuponların olmazsa olmazlarından biri. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Yiğitalp ile ufak tefek sorunları halledilen Herring göz ardı edilmemeli. Gücü oranında başarılı koşabilen Gölalan ve dereceli son galobuyla toparlanmaya başladığının izlenimlerini veren West Life hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır. 

SIRALAMAM: 5-4-1-3-6-2-7

6. Koşu: Pist ve mesafedeki son Kv-6 startında, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla Akkula ve Reisoğlu ikilisinin hemen gerisinde oldukça başarılı bir 3.lük çıkaran Gölgesiz, tekrar döndüğü Bursa’da tamamladığı hazırlıklarında da beğeniliyor. Grubun uygunluğu ve kantarmasını tanıyan başarılı binicisiyle kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 7-6-3

7. Koşu: Uzun süreden beridir idmanda olan ve son kez ahırdaşı Starshine ile birlikte yaptığı 1400/1.29.5 – 1000/1.02.2 – 400/24.2 R güzel galobunda günün en iyi işlerinden birine imzasını atarken oldukça beğenimi toplayan Molto Bene, oldukça vasat rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Bir süre aradan sonra sıkıştırılmadan yarış gösterilerek açıklarını kapatan ve bu kez çok daha iyi durumdaki Princess Ballov, favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir. 

SIRALAMAM: 6-8

8. Koşu: Grubun kalite isimlerinden biri olan ve son kez bu günkü binicisi idaresinde yaptığı sprinti de kusursuz Dayımbenim, klasına yakışır bir sonuçla ayrılacaktır. Yarış seçilerek koşturulan ve sentetik pist performansı oldukça etkileyici Impulsive, başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Kış sezonunu Bursa’da geçiren ve hız verdiği çalışmaları gayet iyi Ulan Bator, inatçı yarış karakteriyle üst sıralardaki yerini zorlayabilecek kaliteye sahip. Kazanarak moral bulan My Billionaire ile kantarmasını iyi okuyan binicisini bulan El Conquerador hatalardan en iyi şekilde yararlanacaklardır. 

SIRALAMAM: 1-3-9-4-2