YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Mart 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

13 Mart Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Son kez mücadele verdiği 1500 metrelik Kv-6 kum koşusunu 5. tamamlarken buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Penguen ile İzmir’de dereceli galoplarla hazırlandığı gözlerden kaçmayan Manoush ikilisine eşit şans vermekteyim. Etkisiz son yarışını ölçü almadığım Komshu ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Ashraqa en küçük bir hatada devreye girebilirler. 

SIRALAMAM: 5-4-3-7

2. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Uçanbilgin, bu kez dinlendirilen Gergin, form durumu parlak Maruf Tay, istikrarlı koşan Baykoç, mesafe ayırt etmeyen Gümüşkesen ile İstanbul’da güzel bir hazırlıktan geçen Emirsoy ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 6-7-2-3-1-5

3. Koşu: Yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Resurrection, başarılarına bir yenisini ekleyecektir. Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Ohetika’ya en az favori kadar şans verilmeli. Sürekli üzerine koyan Saltbae ile Bursa’daki yarışını kazanarak moral bulan Emice kollanılması gereken diğer şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 2-9-6-8

4. Koşu: İstanbul’da çok daha ciddi rakipler arasında koşarak kendisine tabela dibinde şans bulan Derin Sultan, yarış yaşamı boyunca Ankara ve Kocaeli’de katıldığı iki Kv-7 kum koşusunda da üstün bir performans ortaya koymuştur. İdman pistindeki sağlıklı durumu ve başarılı binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3 // 1-5

5. Koşu: Sert gruptaki son yarışında binicisi tarafından sıkıştırılmayan Winner Face ile başarılı bir sezon geçiren Anatolian Storm arasındaki mücadeleye, uygun sıkletiyle Siela’da katılacaktır. 

SIRALAMAM: 2-1-4

6. Koşu: İstanbul sentetik piste umduğunu bulamayan ve bu kez çok daha iddialı koşabildiği kaba kuma çıkan Baltacı başta olmak üzere; Murtecizcan, Akçeşme, Kurye, Gedizkaya, Haberatlı ve My Cem sizlere önerebileceğim safkanlardır. 

SIRALAMAM: 5-8-1-7-6-12-11