YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Mart 2018 Salı

GanyanTime.com

13 Mart Beyaz Bayrak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri ve Koşu Yorumları (20 MİSLİ 562 TL KAZANDIRDI)

 

***Değerli takipçilerimiz; Bir haftadır yoğun ve yorucu bir yurtdışı seyahatinde olmam nedeni ile yalnızca şablon paylaşımı yapıyorduk. Bu günden itibaren yorum ve tahminlerim ile tekrar sizlerle birlikteyim. Bu bir haftalık sürede hoşgörünüz için teşekkür ederim. 


1. Ayak : Yamak yarışı olması nedeni ile günün en sıkıntılı koşusu olduğunu düşündüğüm bu koşuda mümkün olduğunca çok at yazılması taraftarıyım. Çünkü safkanları değerlendirirken, üzerindeki binicisini de aynı oranda düşünmek gerekiyor.KOMSHU, hem form durumu hem de orijini itibarı ile bir adım önde duruyor. Sert gruptaki son yarışını pas geçersek, bir önceki koşusunda çıkarttığı işi bu yarışa yansıtırsa kazanabilir ve favorimdir. Binicisi de bu aprantiler arasında dikkat çeken birkaç isimden birisi. Yine beğendiğim aprantilerin bindiği ve form durumları iyi olan PENGUEN ve ASHRAQA şans verdiğim diğer isimler. Yamak yarışı olması nedeni ile bütçe elverdiğince çok at yazılmasını düşünüyorum. Sıralamam şablonumdadır. 

2. Ayak : Son yarışına bakınca MAARUFTAY, doğal olarak favorimiz oluyor. Startta şahlanıp mesafe kaybeden safkan, sonlarda da OLTACI'nın faulüne maruz kalmıştı. Bu iki sorunu yaşamasa MANİDAR gibi sert bir rakibini geçmesi işten bile değildi. Bugün daha uygun rakipleri ile lehine mesafede piste çıkacak olan safkan, süper form durumu ile ekonomik kuponlar için alternatif bankomdur. Son yarışında BİNBİR gibi sert bir rakibinin karşısında etkisiz kalan GÜMÜŞKESEN, uyum sağladığı binicisi ve lehine dönen mesafe ile koşudaki ikinci şanslı isimdir. Uzun süredir üzerinde durduğum ve doğru koşunca son yarışını kazanan BAYKOÇ rakiplerinin en küçük bir hatasını affetmez. 

3. Ayak : Orijini itibarı ile orta mesafelere çok yatkın olan ve bugün için 1200 metre gibi biraz fazla kısa gibi duran mesafeden başka hiçbir derdi olmayan, güç ve kalite olarak bu gruptan farklı bir kumaşa sahip olan RESURRECTION, doğal olarak koşudaki favorimdir. Kaldı ki, bu mesafede, bu aprantisi ile start çıkışında sıkıntı yaratmasına rağmen kazanmıştı. Biraz erken yürüyerek mesafe dezavantajını bertaraf ederse bu grupta kazanması normal sonuç olacaktır. Son yarışında hem nispeten sert grupta hem de fazla uzun mesafede çok iyi bir yarış çıkartan safkan bu kez daha uygun rakiplerinin yanında net favorimdir. PAMUK BABA rakibinin hatasını affetmez. 


4. Ayak : DERİN SULTAN nihayet uygun grubu yakalamış görünüyor. Uzun süredir istanbul da sentetik pistte koşturulan safkan için Kocaeli pisti sıkıntı çıkartmayacaktır, zira kaba kumda başarılı yarışlarını biliyoruz. İdeal mesafesini de bulmuş durumda iken, kazanması normal sonuç olacaktır. VELİCANKIZI'nın kalitesini biliyoruz ancak bir süredir sıkıntılarından dolayı geri çekilmiş olması en büyük handikabı yine de kalitesi ile ikinci at olmayı hak ediyor. Daha önce üzerine çok yorum yazdığımız ve asla bulunduğu yere ait olmayan, TURBO - ELMASBİKE gibi göz kamaştırıcı bir orijine sahip olan ELMASINKIZI, beklenen patlamayı yapana kadar hep kuponumda olacak. İlgilileri de zaten böyle bir gruba boşa deklare etmezler bu safkanı. Üzerinde de Furkan varken, pas geçemiyorum. 

5. Ayak : Sert gruptaki yarışını kesinlikle ölçü almadığım WINNER FACE koşudaki net favorimdir. Son kısa mesafeli yarışında bence rakibini ciddiye almamasının bedelini ödedi ve binicisi bundan gerekli dersi aldı diye düşünüyorum. Yeter ki virajdan sonra yürümekte gecikmesin. Zira bu kez rakiplerinin stilleri işini biraz daha zorlaştırıyor. Bir süredir uzun meseafede koşturulan ve kısa mesafede daha başarılı olduğunu düşündüğüm ANATOLIAN STORMWINNER FACE'nin ciddi rakibi olacaktır. Bu safkanın kısa mesaferde koşturulması gerektiğini daha önce ısrarla belirtmiştim. 

6. Ayak : Son yarışlarını kesinlikle ölçü almadığım, bu pist ve mesafede BİNBİR gibi bir ismi geçme başarısı göstermiş olan GEDİZKAYA, formda jokeyi ile bu grupta favori olmayı kesinlikle hakediyor. Önde tempo kurmaya aday safkanların fazlalığı, GEDİZKAYA'nın ise erken devirlenecek olması, safkanın şansını daha da yukarılara taşıyor. Üst gruplarda çok güzel iki koşu çıkartan BALTACI, mesafe biraz aleyhine olsa da yükselen form durumu ile favorinin ilk ciddi rakibi olacaktır. 


Altılı Ganyan Tahminim 

3.5.7.4.2.6.1.8
2.1.3
2.5
3.5.4
2.1
6.5.1.4.2.7.12.10.11

Kupon Tutarı: 155  TL 

Ekonomik Altılı Ganyan Tahminim 

3.5.7.4.2.6.1.8
2
2.5
3
2.1
6.5.1.4.2.7.12.10.11

Kupon Tutarı: 17 TL 

20 Misli Altılı Ganyan Tahminim 

3.5.7.4.2.6.1.8
2
2.5
3
2.1
6.5


Kupon Tutarı: 77 TL 

6'LI GANYAN (3/2/2,3/3/2/6) :28,12 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.