YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Mart 2018 Salı

Bilal Eren

21 Mart Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: İştirak ettiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Ayçanaz, uygunlaşan rakipler arasında kuponlara öncelikli yazılmalı. Kocaeli pistindeki son sınavı dikkat çekici Son Sürat ile aşama içerisindeki Malakka öncelikli takipçileridir. Bu kez şansını Bursa’da deneyecek olan Su Melek, kısa bir süre dinlendirilen Balburcu ile ciddi bir hazırlıktan geçen Tambora hatalardan istifade edeceklerdir. 

SIRALAMAM: 4-1-2-10-5-11

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen uzun süreden beridir muntazam idmanda olan Count On Me ile Kocaeli pistinde tamamladığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle dikkatleri üzerine çeken Over All kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Haşimiyeli, tecrübesini konuşturarak beklentilerin üzerinde koşabilir.

SIRALAMAM: 3-8-4 // 5-7

4. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan formda Reşitbey, uyum içerisindeki binicisiyle yine adından bahsettirecektir. Kazanarak moral bulan Gedizkaya, zaman zaman ters koşabilen Tekmutlu, hazırlıkları iyi Coşkun Üstad ile açıklarını gideren Serracem favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 2-1-6-5-9

5. Koşu: Bursa kumunu çok seven ve burada katıldığı 5 startından 3’ün de zaferle ayrılan Kırdeniz, diğer iki sınavında da kendisine tabela içerisinde şans buldu. Yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde gruba üstünlük sağlayacaktır. Stilli rakiplere rağmen inatçı karakteriyle bilinen Bildenhan, hiçte yabancısı olmadığı piste en az favori kadar iddialı konumda. Kocaeli pistindeki son sınavını gösterişli kazanan Fortda Tek, yine önde yüksek tempoda gidecek olan koşuda gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 6-1-5

6. Koşu: Ufak tefek problemleri giderilen ve üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Yol Bulan, yatkın olduğu mesafede ve grubun uygunluğu ile kendisine yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Etkisiz kaldığı son yarışını kesinlikle ölçü almadığım Kızgınöfke, uygun kilosuyla kendisini affettirebilir. Gücü nispetinde başarılı koşabilen Yarissa, ekürisinin de yardımı ile adından bahsettirebilir. Başarılı son koşusunun tesadüf olmadığını hazırlıklarında sergilediği derecelerle bir kez daha kanıtlayan Pilevneli, birinciliği zorlayabilecek bir diğer şanslı isimdir. Rabat Güzeli, Cukka ile Baba İlhami sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 3-9-7-2-8-10-5

7. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk 1300 metrelik kum koşusunda, önlere erken sarkmasına rağmen fotoya kadar Amizing Love ile nefes kesen bir mücadeleye girişen Bad Girl, sonrasında tamamladığı hazırlıklarında çok daha iyi duruma geldiğini ortaya koyduğu derecelerle kanıtlıyor. Gelişen kondisyonu ve oldukça vasat rakipler arasında kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 2-5-6