YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Mart 2018 Çarşamba

Bilal Eren

21 Mart Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Güzel bir istirahat dönemi ardından bu pist ve mesafede katıldığı ilk sınavında, yarışın her metresinde rakiplerine hakim olarak 2.07.16’lık derecesiyle kolay bir zaferle ayrılan Funny Familliar’in sonrasında tamamladığı hazırlıklarında çok daha iyi bir duruma ulaştığını gözlemliyorum. Daha üst gruplarda bile söz sahibi olabilecek yetenekte olduğuna inandığım kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

2. Koşu: Oldukça güzel bir form yakalayan Let Me Pass, formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Smooth Runner, bu haftaki hazırlıkları kusursuz Teen Wolf, sürekli üzerine koymaya başlayan Bungalow ile aşama içerisindeki Naçal öncelikli kuponlara yazılmalı. Goldiniadis, Çeko Dayı ve Herring hatalardan istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 10-14-2-6-5-3-4-8

3. Koşu: Olumlu tedavisi ardından mücadele verdiği ilk sınavını oldukça kolay kazanan Paix ile sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğuna inandığım yeterli hazırlığa sahip Sinyor Şamil ikilisine eşit şans vermekteyim. Yarış seçilerek koşturulan Heyamola, bu ikilinin eksiklerinden istifade edecektir.

SIRALAMAM: 3-1-4

4. Koşu: Gösterişli kazandığı Kocaeli pistindeki ilk yarışı ardından tekrar İstanbul’a dönen ve koştukça daha iyi yerlere gelebilecek kalibreye sahip Flash Step, ilerisi için büyük umutlar vaad ediyor. Eksiksiz hazırlıklarıyla koşuya ağırlığını koymasını bekliyorum. KULAKLIK denendiği yarış sprintini Paix ile birlikte gerçekleştiren ve kusursuz bir görünüm içerisinde olan Talipcan, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan Kaynarca ile start sorunu çözülen Fire And Smoke kollanılması gereken diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 3-7-1-4

5. Koşu: Hücumda geç kaldığı son yarışından başarılı bir 3.lük çıkaran Altıncı His, artan kondisyonu ve tempolu gidecek olan yarışta aynı hataya düşmediği takdirde birinciliğe uzanabilir. Sıkıştırılmadan yarış gösterilen ve sonrasındaki hazırlıkları enfes Budakhan’a en az favori kadar şans verilmeli. İzmir’deki koşuları birbirinden ışıltılı Tarık Han, yabancısı olmadığı piste kaldığı yerden devam etmeye çalışacak.

SIRALAMAM: 2-5-1

6. Koşu: Binicisi tarafından fazla sıkıştırılmadığı ilk yarışını göz önünde bulundurmadığım Altın Turbo, bu kez KAPALI GÖZLÜK takılarak mücadele verecek olması şansını bir hayli artırmış durumda. İlk sınavı olumlu Jazil, formu parlak Haberli ile bu haftaki çalışmalarında yeşil ışık yakan İlgöz en küçük hatayı affetmezler. Süreyya Hanım ve Kızımmeltem sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 1-8-6-7-13-10


15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN