YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Mart 2018 Çarşamba

Bilal Eren

21 Mart Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Analizleri, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün gündüz programı olarak Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Tabela ayağında start alacak olan PİLEVNELİ, problemleri giderildi ve buraya iyi hazırlıklarla girecek.İdman pistindeki işlerini yarışa yansıtması durumunda bugün de çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında bugün güveneceğimiz bir diğer safkan ise LADY CARINA olacak. İstikrarlı tabelalarından sonra takip listemiz içine giren ve 400'lük işinde de beğenilen safkan yetenekli binicisi ile sevdiği mesafede çok koşacaktır. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. MALAKKA, startta oyalanmazsa burada söz sahibi olabilir. Güvenerek fakrlı şablonlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. At koşar baht kazanır. Herkese bol şanslar.

Eko Kupon: 2 / 4-3-5 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 2

Normal Kupon: 2-1 /  4-3-5 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 2


15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN