YENİ
YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE'DEN ÇİFTE ALTILI ŞOVU! 13 TEMMUZ BURSA'DA 407 TL, İSTANBUL'DA 267 TL KAZANDIRMIŞTIR. >> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


15.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Mart 2018 Perşembe

GanyanTime.com

22 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Ekonomik kuponlara; 2 numaralı DEMİRNEREZ ile 1 numaralı AKARCA KHAN öncelikle işaretlenmeli. Grubun tecrübeli ismi 3 numaralı ERVURGUN bu ikiliden sonra değerlendirmeye alınmalı. 2 eküri desteğiyle 10 numaralı GÜZEL ECEM, yarış görerek tecrübe kazanan 7 numaralı VICTORY WAY ile hazırlıklarında ilgi çeken 11 numaralı KARAPAVLİ daha sonra.

3. Koşu: Formda jokeyi idaresinde ilk şansı 3 numaralı ARTİSEMRE’ye vermekteyim. İstikrarlı 1 numaralı GÜLŞEKER ile 2 numaralı ÖZERDİNÇ sert rakipleridir. 8 numaralı KORYİĞİT ile 4 numaralı KAPTAN EVO yazılarak bu ayak geçilebilir.

4. Koşu: İzmir kumunda start aldığı 4 yarışında da geçilmeyen, jokey Halis Karataş’ın bugün sadece 1 at için geleceği İzmir’de 3 numaralı SERDÜMEN ile 5’te 5 yapmasını bekliyorum.

5. Koşu: 1 numaralı LEXINGTON FIRE’ın büyük ihtimalle start almayacağı koşuda favorim 4 numaralı DOMBRA olacak. Bugün son koşularına oranla daha müsait bir grupta start alacak safkan önde rahatsız edilmeyeceği koşuda beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın. Küçük kuponlar tek yazabilir. İzmir kumunda 3’te 3 yapan 2 numaralı MIZZEN OF TURKEY rakip yazacaklara önerim.

6. Koşu: 2 numaralı ÜNALAMCA, 4 numaralı EXCALIBUR, 3 numaralı SARAYBOSNA ve 1 numaralı SELDANINOĞLU arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: Küçük kuponlara; 4 numaralı RIVERS SON, 8 numaralı TEKNEKAYA ve 7 numaralı SUNNY LIFE yeterli görülebilir. 10 numaralı LASSIE ile 5 numaralı SCOOBY DOO yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.