YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

23 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Grup yarıştaki tabela dibinde bitirdiği koşu ile beğenimi kazanan 8 numaralı TARAS BULBA ilk şans vereceğim isimdir. Çim pistte iyi yarışları bulunan 4 numaralı LION MELODY ile 5 numaralı SHANE öncelikle rakipleridir. 7 numaralı AYON, 3 numaralı EAGLE FLY FREE, 1 numaralı ONURBEY, 2 numaralı STONEHENGE, 10 numaralı SAGRAJAS bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı. Sağlam kuponlar ise bu ayağı kapatmalıdır.  

2. Koşu: Dişine göre rakipler yanında koşacak olan 1 numaralı GOBEN birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışıyla kötü yarışının izlerini silen 8 numaralı KARARLI en sert rakibidir. 5 numaralı SÖKMEN BEY, 4 numaralı HASPOLAT, 3 numaralı AGENOR, 7 numaralı DAYBAHADIR, 6 numaralı YENİŞARLI ile 2 numaralı UĞURCANBABA daha sonra.  

3. Koşu: Oldukça müsait bir grup yakalayan 2 numaralı BİRİMSİN’in, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde maiden’a veda etmesini bekliyorum.

4. Koşu: Süratli gidecek yarışta sonlarda yapacağı etkili atakları ile 1 numaralı PRINCESS DI’nin, kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Bu grubun üzerinde güç ve kaliteye sahip olan 1 numaralı YAZLALI’nın, yarış içerinde bir şansızlık yaşamaması durumunda kazanmasını normal sonuç olacaktır.  

6. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.