YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

23 Mart 2018 Cuma

GanyanTime.com

23 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Grup yarıştaki tabela dibinde bitirdiği koşu ile beğenimi kazanan 8 numaralı TARAS BULBA ilk şans vereceğim isimdir. Çim pistte iyi yarışları bulunan 4 numaralı LION MELODY ile 5 numaralı SHANE öncelikle rakipleridir. 7 numaralı AYON, 3 numaralı EAGLE FLY FREE, 1 numaralı ONURBEY, 2 numaralı STONEHENGE, 10 numaralı SAGRAJAS bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı. Sağlam kuponlar ise bu ayağı kapatmalıdır.  

2. Koşu: Dişine göre rakipler yanında koşacak olan 1 numaralı GOBEN birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışıyla kötü yarışının izlerini silen 8 numaralı KARARLI en sert rakibidir. 5 numaralı SÖKMEN BEY, 4 numaralı HASPOLAT, 3 numaralı AGENOR, 7 numaralı DAYBAHADIR, 6 numaralı YENİŞARLI ile 2 numaralı UĞURCANBABA daha sonra.  

3. Koşu: Oldukça müsait bir grup yakalayan 2 numaralı BİRİMSİN’in, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde maiden’a veda etmesini bekliyorum.

4. Koşu: Süratli gidecek yarışta sonlarda yapacağı etkili atakları ile 1 numaralı PRINCESS DI’nin, kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Bu grubun üzerinde güç ve kaliteye sahip olan 1 numaralı YAZLALI’nın, yarış içerinde bir şansızlık yaşamaması durumunda kazanmasını normal sonuç olacaktır.  

6. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.