YENİ
YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE'DEN ÇİFTE ALTILI ŞOVU! 13 TEMMUZ BURSA'DA 407 TL, İSTANBUL'DA 267 TL KAZANDIRMIŞTIR. >> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


15.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Mart 2018 Cuma

Bilal Eren

24 Mart Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Mesafenin tecrübeli ismi olan 1 numaralı İSHAKBABA dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışıyla dikkat çeken, mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran ve Furkan Yüksel’in bir kez daha tercih hakkını kullandığı 7 numaralı SİNSİRELLA en sert rakibidir. Ekonomik kuponlar için bu ikili yetebilir. 6 numaralı LISSANDRA, 4 numaralı CESİHAN, 2 numaralı LORD OF DARKNESS ile 8 numaralı SUPERSTAR LADY geniş kuponlara önerim.

3. Koşu: Bugünkü jokeyi idaresinde start aldığı son 2 yarışında bu pistte geçilmeyen 1 numaralı IMPULSIVE favorimdir. Tabela içinde bitirdiği son koşusuyla yarış kazanacak kıvama geldiğini gözlemlediğim 5 numaralı ACCELERATION en sert rakibidir. 2 numaralı EL CONQUERADOR bu ikilinden sonra değerlendirmeye alınmalı.

4. Koşu: 6 numaralı ZAFER ATEŞİ birincilikler serisine devam etmek, 1 numaralı BAYBAŞKAN ise son 3 yarışında geçildiği rakibinden rövanşı alarak ikincilikler serisine son vermek istiyor. 2 numaralı BIG BROWN bu ikilinin eksik koşması durumunda dinçlikle devreye girebilir.

5. Koşu: Son yarışını startta yaşadığı şansızlık yüzünden kaybeden 4 numaralı MAVİDALGA’nın, aynı şansızlığı yaşaması durumunda kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanması bekliyorum.

6. Koşu: SON OF A LEGEND’in tam kardeşi olan, gördüğü koşuların ardından yarış kazanacak kıvama gelen 5 numaralı FLICK THE SWITCH maiden’a veda etmeye ilk adaydır. 6 aylık aranın ardından çıktığı yarışında 300’e kadar oldukça kolay gelmesine rağmen nefessizlikten etkilenen 9 numaralı SWIFT daha iyi durumda gireceği koşuda favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isimdir. Tabela dibinde bitirdiği yarışı ile dikkat çeken 3 numaralı COACHELLA sürpriz yapabilir.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak İstanbul’daki günün son koşusunun kapatılması taraftarıyım. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı bütçelere göre dikkate alabilirsiniz.