YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Mart 2018 Cuma

Bilal Eren

30 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: 1 numaralı ERENDIRA, 2 numaralı AMPHITRETE ve 3 numaralı VENUS DAUGHTER arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

2. Koşu: Dişine göre rakipler yanında koşacak olan 2 numaralı BEYZA SULTAN ekonomik kuponlara risk alınıp tek yazılabilir. Starttan çıkmadığı koşuyu ölçü almadığım 1 numaralı SULTANLAR SULTANI, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde favori zorlayacak ilk isimdir. 3 numaralı CANÖZGÜ ile 8 numaralı KAÇAKKIZ daha sonra.  

3. Koşu: Özcan Yıldırım idaresinde start aldığı 2 yarışında da geçilmeyen 1 numaralı BIG DADAŞ’ın, devam eden süper formu ve uyumlu jokeyi idaresinde 3’te 3 yapmasını bekliyorum.

4. Koşu: 2 numaralı UTKUN BABACAN ile 1 numaralı STRABON arasında geçecek yarışta en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum. 

5. Koşu: Apranti bindirilerek kilo indirimine gidilen 1 numaralı BABADÖKER önde rahatsız edilmediği takdirde beyaz bayrak ayna yapabilir. Misli kupon yapacaklar günün 3. Teki olarak değerlendirebilir. Formunun zirvesinde olan 2 numaralı SİDELİ ile İzmir kumunda koştuğu 5 yarıştan 3’ünü kazanan 1 numaralı DOYOUN HEARTED öncelikle rakipleridir. 5 numaralı PINKGOLD ile 4 numaralı OĞLUM MELİH sağlam kuponlara önerim.

6. Koşu: 1 numaralı DİRSEKBÜKÜ başta olmak üzere günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.