YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Mart 2018 Cuma

Bilal Eren

30 Mart Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Olumlu tedavisi ardından Bursa ve İzmir'de katıldığı iki yarışında da tatminkar sonuçlarla ayrılan Venus Daughter, çok daha hazırlıklı gireceği bu sınavında koşuya ağırlığını koyacaktır. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Erendira, önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirmeye çalışacak. Bursa'daki son sınavı gayet olumlu Amphitrite ile önemli bir kilo avantajına sahip Master Of The Wind gözden uzak tutulmamalı. İstikrarlı Moi Jizni, üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Okyanus Sisi ve takı değişikliğine giden Ceremony kollanılması gereken diğer safkanlar.

SIRALAMAM: 3-1-2-5-7-9-4

2. Koşu: Bursa'daki son sınavında ilk kez makineden hiç çıkmayarak derecesiz tamamlayan Sultanlar Sultanı, tekrar döndüğü İzmir'de tamamladığı hazırlıklarında göz dolduruyor. Daha önce buradaki çoğu rakibini geride bırakan başarılı kısrak aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde kazanması normal sonuç olacaktır. Aksi takdirde; sürekli iyiye giden Beyza Sultan ile uygun kilolu Canözgü devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 1-2-3

3. Koşu: Bir üst gruptaki son 2000 metrelik Kv-8 kum koşusunda, son viraja gelindiğinde binicisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık veren Big Dadaş, özellikle 200'den sonra sıklaştırdığı ataklarıyla liderliği aldığı gibi 2.09.98 gibi gayet güzel bir dereceyle kazanmayı bildi. Muntazam idmanlarıyla koruduğu güzel durumu ve 2'de 2 yaptığı binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1

4. Koşu: DİLBAĞI takıldıktan sonra birbirinden başarılı sonuçlarla ayrılarak güzel bir form sıçraması gösteren Strabon ile bu tip mesafelerde oldukça etkileyici yarışları bulunan Utkun Babacan arasında sıkı bir çekişme olmasını bekliyorum. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 1-2

5. Koşu: Startla birlikte ön tarafta gayet iyi bir tempo kurduğu son 1900 metrelik kum koşusunda gayet başarılı bir 2.lik çıkararak tekrardan istenilen seviyeye ulaştığını ispatlayan Babadöker, bu kez tam mesafesinde bir solukta bitirmeye çalışacaktır. Kantarmasını iyi okuyan binicisini bulan Pinkgold ile sürekli formunu geliştiren Oğlum Melih sert takipçileridir. Üst üste kazanan Doyoun Hearted ve istim üzerine getirilen Sideli hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 3-5-4-1-2

6. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve tekrar hız verdiği çalışmaları gayet olumlu Batumay, bilinen başarılı çim performansı ve grubun uygunluğuyla ilk etapta düşünülmeli. Form durumu gayet parlak Nazlıela, koştukça üzerine koymaya başlayan Dirsekbükü ile yeterli çalışmalarıyla Şerifoğlu favorinin öncelikli takipçileridir. Bu grupla baş edebilecek yetenekteki İzelim, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Karina ile Akan Yıldız ise sürpriz uğraşı verebilir.

SIRALAMAM: 6-10-1-4-8-9-5


15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN