YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Mart 2018 Perşembe

Bilal Eren

30 Mart Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Tabela diplerinde tamamladığı son koşuları ardından İstanbul’da gerçekleştirdiği uzun galobunda kusursuz bir görünüm içerisinde olan Büyük Beyaz, muhtemelen önde yüksek tempoda gidecek olan koşuda sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayabilir. Yükselişini sürdüren Duke Of Istanbul, uygun kilosunun da verdiği avantajla favori kadar iddialıdır. İstikrarlı koşan Royal Capucino ile başarılı bir sezon geçiren Hill Head ihmale gelmezler. Aradan kazanarak dönen Aytemiz ile tırnağının ucuna getirilen Harputlunun Oğlu en küçük bir hatayı affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 3-8-6-7-2-1

2. Koşu: İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarını çok beğendiğim Saygon, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Aprantisiyle güzel bir uyum içerisinde olan Kralındamı, kuponların olmazsa olmazlarından. Gününde olduğu zaman etkili koşabilen Kırmızıkaya, dengi grupta Vaseem ile bomboş kilosuyla Kurye her an devreye girebilecek diğer şanslı isimler.

SIRALAMAM: 3-2-1-4-8

3. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularındaki iyi durumunu devam ettiren Zafer Meydanı, sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde birinciliğe uzanacaktır. Bu kez çok daha hazırlıklı Pierro, favorinin adeta gölgesi olur. Aşama kaydeden Siela ise öndeki kapışmalardan yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 1-4-6

4. Koşu: Çarşamba sabahı İstanbul iç piste yaptığı 600/36.8 – 400/23.8 R sprintini el oynatmadan tamamlayan Elazığ Güzeli, 3’te 2 yaptığı piste yine çok şanslı. Formu iyi Winner Face, sürekli tabela içerisinde yer bulan Taşkesen ile tempolu yarışları seven Captain Steel favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girerler.

SIRALAMAM: 4-2-1-3

5. Koşu: Gördüğü koşuları ardından çok farklılaşan Akbörü ile formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Torun Rüzgar arasındaki mücadeleye, sonlardaki güçlü ataklarıyla Dark Boy’da katılacaktır. Day King, King Burak ve Harputlu fazlaca ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 10-8-1-2-3-11

6. Koşu: Kendisinden çok daha tecrübeli rakipler arasında katıldığı İstanbul sentetik pisteki ilk sınavında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek tatminkar bir 4.lük çıkaran Tokuş Hanım, sonrasında Çarşamba sabahı bu günkü binicisi idaresinde yaptığı 600/40 – 400/25.8 R sprintindeki sıhhatli görünümüyle çok daha iyi bir duruma ulaştığını ispatladı. Gelişen kondisyonu ve çok daha hazır gireceği sınavında kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Bahis oynayacak yarışseverler ise; Kızımmeltem, Cenesim ile Şerifebacı üçlüsünü değerlendirebilirler.

SIRALAMAM: 14 // 8-1-11