YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Mart 2018 Cumartesi

Bilal Eren

31 Mart Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: 58 kiloyla ciddi rakipler arasında katıldığı son çim yarışını ölçü almadığım Akağaç, uygunlaşan sıkleti ve çok daha iddialı koşabildiği piste favori olmayı hak ediyor. Hız verdiği hazırlıklarında ortaya koyduğu derecelerle yeşil ışık yakan Uçanateş ile bu grupla baş edebilecek yetenekteki Cihandar Şah öncelikli takipçileridir. Moskova Ateşi ve Pirsuslu hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 4-7-6-2-1

2. Koşu: 1200 metrelik son Kv-6 kum koşusunda, fotoya yakın iyi bindirerek başarılı bir 2.liğe imza atan Perhane, her koşusunu bir öncekinden etkili koşmaya başladı. Gayet güzel hazırlıkları ve kendisini bir kez daha tercihleyen başarılı binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8 // 2-7-4

3. Koşu: Uzun aradan sonraki ilk yarışını buradaki formda rakiplerinden Sharpa’ya çok az farkla kaybeden Ömer In My Heart, giderdiği açıklarıyla bu kez klasını konuşturabilir. Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği koşularında birbirinden etkileyici sonuçlarla ayrılan Sharpa ise son sınavında olduğu gibi favoriyi avlamaya çalışacaktır. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 3-4

4. Koşu: Yarışı önlerde kabullendiği son 1400 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın dışındaki Yoldaşhan ve içindeki Astrakhan ikilisine her metrede karşılık vererek güzel bir zaferle ayrılan Çırak, müsait kilosu ve uyum içerisindeki binicisiyle yine kaldığı yerden devam edebilir. Sürekli artan formuyla Bayçınar ve dengi grupta Satanhan öncelikli takipçileri olurlar. Güzel bir hazırlıktan geçen Komet, hata kollayacaktır. 

SIRALAMAM: 1-4-3-2

5. Koşu: Son koşularına oranda bir alt grupta mücadele veren Kızıltuğ, kazanarak moral bulan Yükselim, tempolu koşuları seven Bozdağ Efesi, form tutmaya başlayan Kırım Beyi, zaman zaman ters koşan Turabi ile dinçlik yarışlarını seven Sedatbey ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı.

SIRALAMAM: 1-3-2-6-9-7

6. Koşu: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan The Mentalist başta olmak üzere; Excellence, Wind Of Haeven, Daskyleion, Bahather, Triton, Khor Kalba ve Moonbow sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 1-7-2-4-3-10-5-6