YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

30 Mart 2018 Cuma

Bilal Eren

31 Mart Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

2. Koşu: Pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran, ilgililerinin apranti bindirerek kilo indirimi sağladıkları 2 numaralı EFESLİ birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu kez çok daha hazırlıklı olan 6 numaralı ŞAHİNŞEVKET dikkate alınmalı. İstikrarlı koşan 5 numaralı ACARTÜRK unutulmamalı. Aradan kazanarak dönen 4 numaralı ŞAHNAHAN, daha iyi durumunda şablonlara işaretlenmeli. 11 numaralı YAKUTİYE, 1 numaralı TUTARLI, 3 numaralı UÇAN UÇAN ile 7 numaralı İZYAZ yazılarak bu ayak geçilebilir.

3. Koşu: Uzun zamandır bu koşunun hazırlıkları yapan ve işlerinde tam not alan 7 numaralı RIGHT HUNTER’ın, yarış içerisinde bir şansızlık yaşamaması durumunda kazanan olmasını bekliyorum.

4. Koşu: İstanbul’da bugünkü binicisi idaresinde bu pistte koştuğu 4 yarışından 2’sini kazanan ve tabeladan düşmeyen 1 numaralı ALTEPE favorimdir. Yaklaşık 4 aylık aranın ardından bir koşu gören ve bugün daha hazırlıklı olan 5 numaralı ALİŞHAN en sert rakibidir. Her yarışında üzerine koyan 2 numaralı HERAKLES sürprizim.   

5. Koşu: Bu grubun fazlasıyla üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım ve ağır kilo altında koşmaya alışık olan 1 numaralı ŞÜKRÜ’nün, formda aprantisi Mazlum Pir Demir idaresinde kazanmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Yarış seçilerek koşulan grubun formda ismi 1 numaralı LIFETIME ilk şans vereceğim isimdir. Bursa’da bugünkü binicisi idaresinde hazırlanarak gelen 5 numaralı BÖRTE en sert rakibidir. 9 numaralı HATCHE ile 10 numaralı IMPASSABLE GIRL sonlarda yapacakları etkili atakları yarışa ortak olmaya çalışacaklardır. Son koşusuyla dikkat çeken 7 numaralı ADIEU sürprizim.  Geniş kuponlar bu ayağı kapatabilir.