YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
10.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
09.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
09.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINGALOP.ganyantime.com - ANALİZ.ganyantime.com - İSTATİSTİK.ganyantime.com 
SAYFALARIMIZ YENİLENMİŞTİR.

30 Mart 2018 Cuma

Bilal Eren

31 Mart Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

2. Koşu: Pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran, ilgililerinin apranti bindirerek kilo indirimi sağladıkları 2 numaralı EFESLİ birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu kez çok daha hazırlıklı olan 6 numaralı ŞAHİNŞEVKET dikkate alınmalı. İstikrarlı koşan 5 numaralı ACARTÜRK unutulmamalı. Aradan kazanarak dönen 4 numaralı ŞAHNAHAN, daha iyi durumunda şablonlara işaretlenmeli. 11 numaralı YAKUTİYE, 1 numaralı TUTARLI, 3 numaralı UÇAN UÇAN ile 7 numaralı İZYAZ yazılarak bu ayak geçilebilir.

3. Koşu: Uzun zamandır bu koşunun hazırlıkları yapan ve işlerinde tam not alan 7 numaralı RIGHT HUNTER’ın, yarış içerisinde bir şansızlık yaşamaması durumunda kazanan olmasını bekliyorum.

4. Koşu: İstanbul’da bugünkü binicisi idaresinde bu pistte koştuğu 4 yarışından 2’sini kazanan ve tabeladan düşmeyen 1 numaralı ALTEPE favorimdir. Yaklaşık 4 aylık aranın ardından bir koşu gören ve bugün daha hazırlıklı olan 5 numaralı ALİŞHAN en sert rakibidir. Her yarışında üzerine koyan 2 numaralı HERAKLES sürprizim.   

5. Koşu: Bu grubun fazlasıyla üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım ve ağır kilo altında koşmaya alışık olan 1 numaralı ŞÜKRÜ’nün, formda aprantisi Mazlum Pir Demir idaresinde kazanmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Yarış seçilerek koşulan grubun formda ismi 1 numaralı LIFETIME ilk şans vereceğim isimdir. Bursa’da bugünkü binicisi idaresinde hazırlanarak gelen 5 numaralı BÖRTE en sert rakibidir. 9 numaralı HATCHE ile 10 numaralı IMPASSABLE GIRL sonlarda yapacakları etkili atakları yarışa ortak olmaya çalışacaklardır. Son koşusuyla dikkat çeken 7 numaralı ADIEU sürprizim.  Geniş kuponlar bu ayağı kapatabilir.