YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Mart 2018 Pazar

GanyanTime.com

4 Mart Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı 1500 metrelik kum koşusunda, start verildikten 200 metre sonra liderliği alan ve düzlükten sonra da farkı her metrede açarak 1.34.32’lik derecesiyle kolay bir zaferle ayrılan Headman, koştukça çok daha iyi yerlere gelebileceğinin de izlenimlerini verdi. Gelişen kondisyonu ve dengi rakipler arasında safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Rakip yazacaklar ise; King Serkan, Dux ile Ustaoğlu üçlüsünü değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 5 // 6-3-1

2. Koşu: Bu tip mesafelerde mücadele verdiği son üç startını ard arda kazanmayı başaran Kara Kantos, daha önce geride bıraktığı rakipleri yanında yine çok şanslı. İstikrarlı Zirve Tay ile toparlanmaya başlayan Lord öncelikli takipçileri. Adana pistini seven Yalnızkartal, inatçı karakteriyle göz ardı edilmemeli. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Buzul, kötü gidişatta dur diyebilir. Başarılı binicisi idaresinde İnanlı Oğlu ile yarışın tempolu gidecek olması lehine Muson Rüzgarı hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 3-5-2-6-12-9-7

3. Koşu: Son koşusunu kolay kazanmasına rağmen çekilen protestonun haklı görülmesiyle bu günkü rakiplerinden Hasafet’in gerisine atılan Bitcoin, uzayan mesafelerde çok farklı bir performans ortaya koyabiliyor. Ufak kuponlara risk edilmesi taraftarıyım. Başarılı bir sezon geçiren Hasafet ise adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 6-5


4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından bu günkü binicisi idaresinde oldukça güzel bir hazırlıktan geçen kalite safkan Diliran, tam dişine göre grupta kalitesine yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Aksi takdirde; Artuklu ile Yetim Ahmet devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 3-1-6

5. Koşu: Gücü sınırlı ve bir o kadar da formsuz safkanların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; Diranşan, Lokomotif, Katı Semih, Kırım Beyi, Burçakhan, Şahdemir ve Dervişdayı ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 4-7-6-5-1-2-3

6. Koşu: İyi durumunu koruyan Özdemir, tam bir istikrar abidesi olan Öztürkmen, takı değişikliğine giden Reborn ile istim üzerindeki Great Respect ilk etapta düşünülmeli. Rock Of Sea, Hoy Hooy ve Başyiğit sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 10-9-6-3-2-4-5