YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

4 Mart 2018 Pazar

GanyanTime.com

4 Mart Pershing ADANA Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 

Arkadaşlar öncelikle işlerimden dolayı detaylı yorum yapamayacağım bunun için affınızı sığınıyorum . 

HEADMAN: Kahraman ekürisinin en çok şey beklediği iki üç safkandan biri müthiş bir orijin ve çok iyi yarışlar kazanan safkan yine aynı rakipleri arasında son yarışındaki gibi kolay bir birincilik alacaktır, bankom . 

DİLİRAN: Iki Grup koşu kazandıktan sonra bir müddet geriye alınan safkan, bütün sıkıntıları giderildikten sonra tekrar yapmış olduğu hazırlıkları ile tamamen hazır hale gelmiş durumda zaten yeni Turbo diye lanse edilen safkanında ilgilileri de üzerine titriyor , Daha önce çok daha sert rakiplerini geçen safkan arası olmasına karşın yine de kazanacaktır, Bankom .

GREAT RESPECT: En sonunda aprantiden kurtulup üzerine adam akıllı bir jokeyi aldı, buradaki rakiplerinden 1 gömlek üstün bence son yarışlarında tamamen sprint mesafesini ve yol bulamayan aprantiler yüzüne kaybedilen yarışları mevcut, G.Kocakaya idaresinde kazanmasını bekliyorum bankomdur . 

ADANA 6'LI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 5 HEADMAN BANKOM 
2.AYAK: 3-5-7-2-1-9-10-12
3.AYAK: 5-6
4.AYAK: 3 DİLİRAN BANKOM
5.AYAK: 5-4-6-7-1
6.AYAK: 3 GREAT RESPECT BANKOM 

4.80 krş