YENİ
16 ARALIK ADANA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
16.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
-

4 Mart 2018 Pazar

GanyanTime.com

4 Mart Pershing ADANA Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 

Arkadaşlar öncelikle işlerimden dolayı detaylı yorum yapamayacağım bunun için affınızı sığınıyorum . 

HEADMAN: Kahraman ekürisinin en çok şey beklediği iki üç safkandan biri müthiş bir orijin ve çok iyi yarışlar kazanan safkan yine aynı rakipleri arasında son yarışındaki gibi kolay bir birincilik alacaktır, bankom . 

DİLİRAN: Iki Grup koşu kazandıktan sonra bir müddet geriye alınan safkan, bütün sıkıntıları giderildikten sonra tekrar yapmış olduğu hazırlıkları ile tamamen hazır hale gelmiş durumda zaten yeni Turbo diye lanse edilen safkanında ilgilileri de üzerine titriyor , Daha önce çok daha sert rakiplerini geçen safkan arası olmasına karşın yine de kazanacaktır, Bankom .

GREAT RESPECT: En sonunda aprantiden kurtulup üzerine adam akıllı bir jokeyi aldı, buradaki rakiplerinden 1 gömlek üstün bence son yarışlarında tamamen sprint mesafesini ve yol bulamayan aprantiler yüzüne kaybedilen yarışları mevcut, G.Kocakaya idaresinde kazanmasını bekliyorum bankomdur . 

ADANA 6'LI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 5 HEADMAN BANKOM 
2.AYAK: 3-5-7-2-1-9-10-12
3.AYAK: 5-6
4.AYAK: 3 DİLİRAN BANKOM
5.AYAK: 5-4-6-7-1
6.AYAK: 3 GREAT RESPECT BANKOM 

4.80 krş